EllaOne czy to w ogóle działa?
#1
Jestem kłębkiem nerwów i zaraz zwariuje… 
Pęknięta prezerwatywa w 16dc, cykle zazwyczaj około 28 dni. Teoretycznie owulacja powinna być 14dc.  Zażyłam EllaOne 3 godziny po stosunku. Czy możliwe, że nie zadziałała? Dzisiaj mam 20dc i lekkie plamienie. Czy to może być plamienie implementacyjne i ciąża czy raczej skutek uboczny? Ile Internetu się naczytałam to moje…
Odpowiedz
#2
Hej, nikt Ci na to nie odpowie. Elka powinna zadziałać jeśli wzięłaś ją przed owulacją, ale to było jednak tuż przed. Poczekaj do terminu miesiączki i zrób test / beta hcg.
Odpowiedz
#3
(21-07-2022, 21:38)o_lisek napisał(a): Hej, nikt Ci na to nie odpowie. Elka powinna zadziałać jeśli wzięłaś ją przed owulacją, ale to było jednak tuż przed. Poczekaj do terminu miesiączki i zrób test / beta hcg.
Jasne, test na pewno zrobię. Z moich obliczeń wynika, że to było po owulacji, a to chyba jeszcze gorzej…
Odpowiedz
#4
Nie no jeśli seks po owu to lepiej. Ale nie obiecamy Ci nic na tym etapie.
Odpowiedz
#5
Testy z moczu robione kolejno 25dc, 26dc, 27dc negatywne. Beta 27dc, 11 dni po stosunku <2,3 (wg. lab ciąża od 5). Sama nie wiem co myśleć, bo cykle mam 28 dniowe także 2 dni przed @ powinna już być beta w miarę wiarygodna.
Odpowiedz
#6
Myślę że śmiało możesz polegać na tych wynikach. Nie jesteś w ciąży.
Odpowiedz
#7
Oby tak było. Dam znać, jak dalej historia u mnie, żeby inni mieli co czytać w chwilach kryzysu ;)
Super, że Panie tutaj są… przynajmniej na forum człowiek może się wyżalić i uzyskać wsparcie w tym chorym kraju.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości