Spirala miedziana - problemy po założeniu
#1
Witajcie Kochane, 

Wracam do Was po 5 miesiącach od mojej akcji, bo założyłam spirale i mam problem. 21 marca miałam zabieg, jeśli można to tak nazwać. Założenie nie przebiegło zbyt gładko, bo pierwsza wysunęła się przy wyciąganiu prowadnicy i dr musiał założyć nową. Zaliczyłam w ciągu 10 min 2 założenia i jedno wyciągnięcie. Nie powiem że nie bolało, bo bolała tak, że zasłabłam i 45 min dochodziłam do siebie w poczekalni. Po założeniu wszystko było ok przez tydzień. Później pojawił się bezbarwny i bezwonny śluz i to w sporych ilościach, ale nie niepokoił mnie. Nagle w okresie dni płodnych dostałam skurczy. Nie przyjemne parcie na pośladki jak przy miesiączce, ale pobolało kilka godzin i przechodziło. Takie bóle miałam przez 3 dni. Po nich pojawiły się dziwne upławy. Między tym bezbarwnym śluzem miałam dość spore żółte, mętne zabarwienia. Po kilku dniach, gdy było tego coraz więcej, zadzwoniłam do położnej, w przychodni w której zakładali mi wkładkę żeby to skonsultować. Umówiła mnie do lekarza na drugi dzień. Lekarz zobaczył co się dziej, zbadał zwyczajnie (nie zrobił USG), ale powiedział że mam zapalenie pochwy. Że żółty upławy jest widoczny ale to nie z macicy tylko niżej i mam się nie przejmować (z wkładką niby wszystko ok). Dał mi profilaktycznie antybiotyk na 3 dni doustny i jakieś tabsy dopochwowe na 6 dni, po tym probiotyk. Wzięłam antybiotyk, skończyłam tabsy w środę. We wtorek na papierze zobaczyłam krew, ale uznałam że pewnie plamie, więc luz. Wczoraj wieczorem zaczęła się ze mnie wydobywać jakaś szara maź... Dziś to co wypływa jest czarne. 

Powiedzcie mi proszę spotkaliście się z takimi objawami po założeniu miedzianej? Szczerze mówiąc nie chce mi się przeszukiwać całego forum w poszukiwaniu info. Jeśli coś Wam mówią moje objawy, to dajcie znać, bo ja już nie wiem co mam z tym robić. Znowu iść do lekarza czy to normalne i czekać aż się samo unormuje? Okres mam dostać dopiero za tydzień. Brzuch mnie dziś bolał i boli w sumie nadal. Jestem jakaś jakby wadęta w podbrzuszu... Sama nie wiem. Święta idą więc będzie problem żeby się dostać do lekarza na szybko. Pozostanie mi szpital w razie czegoś. Pomóżcie swoimi doświadczeniami. Plis!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Spirala miedziana - problemy po założeniu - przez mija3312 - 15-04-2022, 22:36



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości