Tabletka dzień po- brak okresu
#1
Thumbs Up 
Witam, ostatni okres 22.02, 4 marca seks bez zabezpieczenia 12 godzin później tabletka Escapella. Około 16 marca lekkie plamienie. W dniu spodziewanej miesiączki czyli 24 marca seks bez zabezpieczenia. Do tej chwili brak okresu. Testy zrobiłam 3 każdy negatywny. W piątek 1 kwietnia beta też wynik ujemny. Czy powtórzyć bete czy czekać na pojawienie się okresu? Okropnie mnie już to denerwuje.
Odpowiedz
#2
Po pigułce dzień po cykl może się trochę rozregulować to jak by nie patrzeć hormony i organizm może różnie zareagować. Jeśli okres Ci się nie pojawi w ciągu tygodnia dla pewności zrobiła bym betę jeszcze raz.
„Żyjemy w smutnej epoce, w której łatwiej jest rozbić atom niż uprzedzenie.”
A. Einstein
Odpowiedz
#3
Już tydzień temu miałam wsztkie objawy nadchodzącego okresu i nagle wszystko ucichło. Normalnie oszalec można.
Odpowiedz
#4
Różnie bywa. Organizm kobiety jest tak delikatny, że sam stres związany ze spóźniających się okresem, może sprawić, że okres będzie spóźniał się jeszcze bardziej.
„Żyjemy w smutnej epoce, w której łatwiej jest rozbić atom niż uprzedzenie.”
A. Einstein
Odpowiedz
#5
Staram się nie stresować ale ciągle w głowie mi siedzi.
Odpowiedz
#6
Odczekaj jeszcze kilka dni i zrób ponownie badanie bety. Będziesz miał wszystko czarno na białym :)a na razie nie stresuj się :) wiem, ze łatwo powiedzieć, ale to serio nie pomaga ;)
„Żyjemy w smutnej epoce, w której łatwiej jest rozbić atom niż uprzedzenie.”
A. Einstein
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości