07-01-2014, 22:25
Aaaa, o to czucie chodzi 
Mój nie narzeka, cos tam czuje
Ale absolutnie nie przeszkadza.

Mój nie narzeka, cos tam czuje
Ale absolutnie nie przeszkadza.
|
pilna sprawa. proszę o pomoc.
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|