07-01-2014, 20:15
to kolejny mit związany ze spiralą
po wyjęciu spirali macica jest trochę "naruszona" bo może spirala wrosnąc lekko w nią
jak się zagoi to nie ma problemu z zajściem w ciażę
po wyjęciu spirali macica jest trochę "naruszona" bo może spirala wrosnąc lekko w nią
jak się zagoi to nie ma problemu z zajściem w ciażę
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer Infolinii Aborcji Bez Granic 22 29 22 597 lub: 725 892 134, 737 769 715.

