pilna sprawa. proszę o pomoc.
#31
O kur...wa! Dziewczyny przytyłam 3 kg za 4 dni, odkąd stosuję te tabletki, bardzo uważam na to co jem, piję herbatki i czerwoną i skąd to? Jestem w szoku, myślałam ze schudłam z kilogram a na wadze plus 3 :((((( nie moglam butów założyć bo tak mi nogi spuchły. Dziś myślałam że to z niewyspania mam oczy zapuchnięte. Wieczorami po zażyciu idę prosto spać, bo tak się słabo czuję. Jeszcze ta gorycz w gębie. W życiu tak nie miałam po żadnych pigulkach. Chyba koniec mojej antykoncepcji.
Odpowiedz
#32
Kochana, nie martw się nie przytyłaś, a zatrzymałaś dużo wody, stąd też puchną Ci nogi. hormony tak u niektórych działają. niestety nie dla wszystkich każdy rodzaj antykoncepcji..
Odpowiedz
#33
Dziękuję pau. Dzwoniłam do Justyny w tej sprawie. Postanowiłam odstawić leki. Mam nadzieję że szybko wszystko wróci do normy.
Odpowiedz
#34
No i to jest powod dlaczego nie biore tabletek oooo
Odpowiedz
#35
No zobacz a ja po nich czułam się ok. Tak jak piszesz to miałam po tych yasmine.
Ja hormonów już dawno się biorę, bo zabijały mi libido i źle działały na głowę. Byłam strasznie po nich nerwowa :(
Odpowiedz
#36
Justyna miałaś rację. Już z wiczora czułam się lepiej i ubył kilogram, mam nadzieję że do kilku dni minie wszystko :)
Odpowiedz
#37
to świetnie :-) pomyśl o czymś w zamian tych tabletek
moim zdaniem powinnaś iśc do lekarza i powiedziec że odstawiłaś je, może dostaniesz inne
Odpowiedz
#38
Samosia, szkoda, że Ci nie spasowały.
Nie wiem co poradzić.
Odpowiedz
#39
Już po Nowym Roku wybiorę się do lekarza i zobaczę co mi zaproponuje.
Odpowiedz
#40
No mozesz sprobowac jeszcze inne i jak bedzie tak samo to odpuscic calkiem hormony pozostanie miedzianka :D
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości