pilna sprawa. proszę o pomoc.
#11
No liczę na to bo mój chłop gumek nie lubi. Jak już do czegoś dochodzi, to próbuje sie wśliznąć bez.

Ale się naczytałam w ulotce rozmaitości, aż strach zażywać tymbardziej ze palę papierosy. Spróbuję ograniczyć, bo na razie nie czuję się na tyle silna aby rzucić. Albo odpalę e papierosa.

A i chciałam zapytać o jeszcze jedna rzecz. W ulotce zabraniają picia dziurawca. A co ze skrzypem i pokrzywą?
Odpowiedz
#12
E papieros jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Skoro nie piszą o nich w ulotce to możesz pić :-)
Odpowiedz
#13
Bardzo dziękuję za odpowiedzi i pomoc Supernova :)
Odpowiedz
#14
Ja bardzo długo brałam mercilon i w sumie mogę powiedzieć że byłam zadowolona jak na hormony. Z czasem zaczęło mi spadać libido i przerzuciłam się na yasmin, niby miały byś lepsze i właśnie nie obniżać libido. Dupa, czułam się po nich gorzej niż po mercilonie. Zatrzymywanie wody, apetyt i strasznie działały na mój humor. Jakbym teraz miała wracać do hormonów to właśnie bym brała mercilon
Odpowiedz
#15
O, kanapa :) czyli polecasz? Oby i na mnie tak fajnie działały. Internautki dość pozytywnie się wypowiadają więc może i ja będę zadowolona.
Odpowiedz
#16
Brałam je 3 lata i paliłam przy tym i nic mi nie było. Ja ogólnie źle znoszę hormony ale po mercilonie dopiero po 3 latach libido mi spadło, a tak to nic więcej ani humorów, ani przyrostu wagi. Zmieniłam je tylko dlatego bo gin mi te yasmine tak zalecał, że niby nie obniżają libido. Dupa obniżyły i tak i do tego strasznie mi działały źle na głowę. Gdybym teraz miała decydować się na hormony to bym wybrała właśnie mercilon, bo po nich czułam się najlepiej.
Odpowiedz
#17
Super, super, super :) Jestem pozytywnie nastawiona.
Odpowiedz
#18
pamiętaj, żeby przez 7 dni stosowac dodatkowe zabezpieczenie
Odpowiedz
#19
Dodatkowo po okresie? Kurde dziewczyny odkąd biorę te tabletki mam niesamowity niesmak u ustach, jakby metaliczny. Nie wiem do czego porownac... Jakby.po luteinie wlaśnie, albo po nospie jakby się ja miało w ustach.
Odpowiedz
#20
A to nie wiem. Mnie przy nich na początku brania tylko bolały piersi, ale przeszło.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości