pilna sprawa. proszę o pomoc.
#61
a to czy mozna ja wyciagnac w kazdej chwili jak sie bedzie chcialo??? czuc ja jakos???
Odpowiedz
#62
(07-01-2014, 20:08)magdusia0088 napisał(a): zco slyszalam..hmmm niech pomysle.. glowie to ze pozniej sa problemy z zjasciem w ciaze
hmm, no miałyśmy tu dziewczyny, co wyjęły po 5 latach na przerwę i zachodziły przed założeniem kolejnej, nie miały z tym problemu, więc to kolejny mit.
Odpowiedz
#63
mozna w każdej chwili wyciągnąc.

Jak czuć to ja nie wiem, bo jeszcze nie wyciągałam.

Ale sobie myślę, że nijak sie mają te bóle, te watpliwości do porodów czy też calych nerwów i obaw o niechcianą ciążę.
Odpowiedz
#64
(07-01-2014, 22:16)magdusia0088 napisał(a): a to czy mozna ja wyciagnac w kazdej chwili jak sie bedzie chcialo??? czuc ja jakos???
Mozna wyciągnąć w każdej chwili a jedyne co czuć, to niteczki wystające z szyjki macicy :) kiedy wsadzisz tam paluszek, to poczujesz.
Odpowiedz
#65
Aaaa, o to czucie chodzi :p

Mój nie narzeka, cos tam czuje ;) Ale absolutnie nie przeszkadza.
Odpowiedz
#66
Dzieki Wielkie Dziewczyny :)
Odpowiedz
#67
mój czuje w zależności która faza mojego cyklu jest, jak szyika do góry to nic jak do dołu przed okresem to jest dyskomfort, ale da się z tym żyć
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#68
Drugi dzień spóźnia mi się okres. Podejrzewam że może tak się dzieje na skutek przerwania przeze mnie pigułek. Ciąża wykluczona na 100%. Ile powinnam dać sobie jeszcze czasu? Kiedy do lekarza?

Zaobserwowałam u siebie śluz płodny i teoretycznie wszystko bylo ok, według moich obliczeń juz powinnam mieć @
Odpowiedz
#69
myśle że dwa tygodnie czasu powinnaś sobie dać nie wiecej
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#70
Dziękuję, to czekam :)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości