Mąż psychopata pomocy
#1
Mam męża psychopate.

Chcialam przerwac ciaze. Przekazalam darowizne. Czekam na tabletki. Maz wie o mojej ciazy, sam namawial na przerwanie. Bywalo lepiej i gorzej miedzynami. Teraz jest tragicznie. Mam niebieską karte. Przy ostatniej inyerwencji policji powiedzialam ze nie jestem w ciazy.  Dzisiaj oklamalam meza ze poronilam. Nagral to, nadal jestem w ciazy. Chce i tak przerwac. Mowi ze jedzie jutro na policje i oskarży mnie o *******. Cos mi grozi?
Odpowiedz
#2
Cześć, bardzo mi przykro.
Pamiętaj że możesz zwrócić się o pomoc do centrum praw kobiet. Nie warto marnować życia na taki związek.
Ale o co Cię oskarży? Aborcja wykonana sama sobie nie jest zakazana, nielegalna czy karalna. Możesz zrobić ze swoją ciążą co chcesz na pewno do końca 22 tygodnia ciąży. W krytyk tygodniu ciąży jesteś obecnie?
Kto zamówił i zapłacił za tabletki? Ty sama czy on?
Tak czy siak spokojnie możesz mówić wszystkim, w tym policji, że jesteś w ciąży i chcesz ją przerwać. Jeśli chcesz to możesz też oskarżyć go o namawianie Cię do aborcji, najlepiej oczywiście mając jakiś dowód typu rozmowy na messengerze czy smsy.
Odpowiedz
#3
Chciałam wczoraj zadzwonić, ale nie przy nim. Niestety już było pozno a infolinia do 20. Obecnie jestem w 8 tygodniu. Ja zamówiłam i zapłaciłam. Wiesz nie mam dużo wiadomości , jak juz zamówiłam i zapłaciłam to on napisał "super" później napisał "i co z tym lekarzem? Czy myślimy nad imieniem" , "przecież wiesz ze Tobie pomogę skarbie" wiesz starałam się o tym nie pisać, żeby nie mógł nigdy nic wykorzystać przeciwko mnie, ale fakt jest taki, że sam wcześniej mi to zaproponował. Jestem strasznie nim juz zmęczona. Bo teraz się wyprowadza I robi wszystko żeby mnie zniszczyć gdzie rzeczywiście sam mnie do tego wcześniej namawiał bp kolejne dziecko nam nie potrzebne.
Odpowiedz
#4
No dobrze, to przeciwko niemu tego nie wykorzystasz, ale on swoje groźby może sobie wsadzić. Nic Ci nie grozi, możesz zrobić aborcję, może o tym gadać gdzie chce. Pilnuj tylko żeby Ci tabletek nie przechwycił, bo znów będzie czekanie.
Odpowiedz
#5
Przekierowałam pocztę moją do mamy :) zrobiłam takie dokumenty na poczcie :) a powiedz mi jakby policja przyjechała do nas, bo jakby był agresywny to bym ich wezwała, mogą mnie zmusić na jakiekolwiek badania? Na pytanie czy jestem w ciąży, mogę im powiedzieć "nie nie jestem w ciąży"?
Odpowiedz
#6
Nie, policja nie ma nic do Twojej ciąży. Nawet chyba lepiej żeby mówić im prawdę, zwłaszcza jak będzie agresywny to jest większa szansa, że go zabiorą.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości