POMOCY
#1
Były chłopak chce powiedzieć na policji ze przeprowadziłam aborcje tabletkami coś mi za to grozi ?
Odpowiedz
#2
Borze.. Oczywiście że NIC Ci nie grozi. Zorganizowałaś tabletki sama, zapłaciłaś sama, zrobiłaś sama. Polskie prawo jest napisane tak żeby karać lekarzy i pomocników, a nie kobiety.
Odpowiedz
#3
Jezu dziękuje bardzo ! Teoretycznie to on zapłacił a z tego co teraz czytam w internecie to jeśli bym powiedziała że to on to on ponosi odpowiedzialność jakby za pomoc
Odpowiedz
#4
Och co za głupi siurek z niego. Dokładnie tak jak mówisz, jeśli zapłacił za tabletki dla Ciebie to powinien siedzieć ciuchutko jak mysz pod miotłą, bo haka to masz Ty na niego, a nie odwrotnie.
Tutaj podobna sytuacja która skończyła się wyrokiem dla faceta
https://www.ofeminin.pl/swiat-kobiet/to-dla-nas-wazne/konin-skazano-mezczyzne-ktory-pomogl-partnerce-przerwac-ciaze/3jrmyj8
On się w szpitalu wypaplał że kupił jej leki i machina ruszyła.
Odpowiedz
#5
A w razie czego gdyby coś wyszło na policji normalnie powiedzieć ze przeprowadziłam itp
Odpowiedz
#6
Możesz powiedzieć i nic Ci nie grozi. Możesz powiedzieć że on Cię namawiał do aborcji i zamówił tabletki a Ty poroniłaś naturalnie, jeśli chcesz mu dopiec. Możesz nawet odmówić składania wyjaśnień. A przede wszystkim policja nie powinna się tym chcieć zająć ale w naszym dziwnym kraju wszystko jest możliwe.
Odpowiedz
#7
w ogóle co jest nie tak z tymi kolesiami xd
z jednej strony rozumiem, że obecnie dyskurs jest taki, że to "aborcjonistki" są najgorsze a reszta świata (kraju) powinna jednoczyć się w próbach gnojenia ich, więc niektórzy z defaultu zakładają, że ukarać można już każdego za wszystko, ale z drugiej - typ nawet przez moment nie pomyślał, czy to, co mówi, nie może się obrócić przeciwko niemu - a przecież może i to bardzo szybko, wystarczy żebyś po prostu powiedziała prawdę. serio, nawet mi takich nie żal

tzn. przykro mi że masz dodatkowy stres i w ogóle, wyobrażam sobie, że nie jest ci do śmiechu, ale jeśli jest jakiś sposób, żeby wystawić sobie laurkę osoby jednocześnie zawistnej i przy tym niezbyt bystrej, to ten facet właśnie go znalazł xd
Odpowiedz
#8
jako świadek nie możesz odmawiać zeznań, musisz mówić prawdę i tylko prawdę

dlatego jeśli powiedziałabyś, ze on zapłacił to jest ugotowany :) argumenty masz w dłoni
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości