Dziewczyny pomocy , tabletka dzien po
#11
Oczywiście że żadna głupia wizyta u lekarza nie ma sensu w takiej sytuacji i zachował się idiotyczne ten typiarz. Nie jest szkodliwa skoro jest w obiegu, A w normalnych krajach jesy dostępna bez recepty czy nawet w drogeriach. Ja mam np zapas z Holandii po 10 euro za sztukę właśnie z drogerii podobnej do rossmanna.
(Przeniosłam Twój wątek w lepsze miejsce)
Odpowiedz
#12
a jest jakies ograniczenie w stosowaniu tych tabletek i ktora lepsza bo ta druga niby jest do 5 dni i jest drozsza
Odpowiedz
#13
podstawowa róznica jest taka, że ellaOne może być przyjęta dłużej - do 5 dni od stosunku, a escapelle tylko do 3 dni po.
one też mają inne substancje aktywne, escapelle ma lewonorgestrel a ellaOne octanu uliprystalu. działają trochę inaczej. bliżej owulacji, w trakcie owulacji lub tuż po owulacji elka byłaby skuteczniejsza, ale u Ciebie to żadnej różnicy nie robi, bo byłaś dopiero w 6 dniu cyklu.
Odpowiedz
#14
dobrze ze chociaz tego jeszcze nie zabronili w tym chorym kraju
Odpowiedz
#15
Tak. I że te serwisy receptowe się pojawiły, że teleporady są dostępne.
Jeśli uda Ci się wyjechać za granicę to polecam zrobienie zapasów, wszędzie u sąsiadów kupisz te tabletki taniej i bez recepty.
Kiedyś tu jeszcze będzie normalnie :)
Odpowiedz
#16
a mam pytanie czy to normalne ze po tej tbaletce pojwawilo sie delikatne krwawienie?
Odpowiedz
#17
tabletke wzielam 13 maja a dzis zaobserwowalam krawienie jak na poczatek miesiaczki , nawet nic nie czulam bo mnie brzuch nie boli . ale skad to krwawienie jak miesiaczke mialam 7 maja
Odpowiedz
#18
hej, jak pisałam wcześniej, cały ten cykl może być dziwny, nie martw się tym krwawieniem.

wklejam z ulotki: https://www.gdziepolek.pl/produkty/27577/escapelle-tabletki/ulotka/116832?ns=true

Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią.
Bardzo często (mogą wystąpić częściej niż u 1 na 10 pacjentek):
Nudności;
Do czasu wystąpienia następnego krwawienia miesiączkowego mogą występować nieregularne krwawienia śródcykliczne;
Może pojawić się ból podbrzusza;
Uczucie zmęczenia;
Ból głowy.
Odpowiedz
#19
a jak bedzie z nastepna miesiaczka bedzie tak jak powinna byc czy teraz nie wiadomo , troche sie przestraszylam bo nawet nie czulam ide do toalty a tak krew jakby znow zaczal mi sie okres ciekawe ile to bedzie trwac i czy bedzie obfite
Odpowiedz
#20
Miesiączka też może pojawić się trochę wcześniej albo trochę później.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości