Dziewczyny pomocy , tabletka dzien po
#1
hej beczy wydarzylo sie cos  strasznego prezerwatywa sie nam zsunela podczas stosunku i zostala wsrodku niby nie mam dni plodnych ale wole nie ryzykowac i chcialabym na szybko zalatwic jakas tabletke zeby nie doszlo czasem do zapolodnienia i mozecir  polecicie jakas strone na recepte czy moze ktos korzytsal z tej tzw tabletki dzień po
Odpowiedz
#2
Tabletkę dzień po możesz zamówić w serwisach receptowych typu medicept, receptomat za kilka dyszek. Możesz też napisać na [email protected], to taka nieformalna ogólnopolska grupa wsparcia tabletkowego.
Odpowiedz
#3
Spróbuj na domedic.eu, ja od nich kiedyś brałam zwykła antykoncepcję. Receptę wypisują szybko jak przejdzie się konsultacje. W swojej ofercie mają też tabletki "po".
Odpowiedz
#4
Dimedic.eu - to poprawną nazwa
Odpowiedz
#5
dzieki zamowilam na receptomat
Odpowiedz
#6
a macie moze jakies rozeznanie czy ta tabletka napewno zadziala czy sa skutki uboczne jakies ? pierwszy raz bede brac taka tabletke
Odpowiedz
#7
A ktorą tabletkę będziesz brała i ile godzin od stosunku? I w którym dniu cyklu?
Odpowiedz
#8
wzielam escapelle po stosunku 10 godzin , 6 maja mialam okres ktory zakonczyl sie 10 maja niby pokazuje ze nie ma dni plodnych ale jednak jakies ryzyko bylo
Odpowiedz
#9
no to super, byłaś/ jesteś przed owulacją, więc tabletka wstrzyma owulację w tym cyklu. pewnie do miesiączki będziesz się czuła jak przed miesiączką cały czas, możesz w tym cyklu być bardziej spuchnięta, miesiączka się może nawet przesunąć i być dziwna. ale ogólnie żadnych poważniejszych skutków ubocznych nie powinnaś odczuć. generalnie mam wrażenie że są osoby, które się czują normalnie po escapelle i takie, które źle się po niej czują, ale źle to znaczy tak "pms-owo".
Odpowiedz
#10
JUZ NIE DZOWNilam DO LEKARZA bo raz mialam taka sytuacje to on stwierdzil ze mi nie wypisze ze musi mnie najpierw zbadac zbadal i powiedzial ze na 99 procent nic nie bedzie a co jakby cos bylo co wtedy . dlatego teraz sama zalatwilam recepte mysle ze nie jest to tabletka jakas szkodliwa dla organizmu
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości