Antykoncepcja po
#1
Hej jaką antykoncepcję planujecie stosować po?
Zastanawiam się nad tabletkami, ale brałam różne i nie zawsze dobrze się po nich czułam. Ewentualnie może polecacie jakieś badania wykonać, aby dokonać wyboru tabletek. Zawsze jak szłam do gin yo dostawałam takie jakie jemu pasowały niekoniecznie mi. Myślę również o zastrzyku, ale mało opinii na ten temat i o spirali. Może coś dziewczyny polecacie?
Odpowiedz
#2
Obecnie mam wkładke levosert, taka doradził mi lekarz. Przez ponad 10 lat miałam wkładki miedziane. Ostatnia po 3 latach zawiodła. Byłam pierwszym przypadkiem mojego lekarza, że wkładka i ciąża.
Odpowiedz
#3
Ok dzięki poczytam o tym.
Odpowiedz
#4
Czy aby zacząć brać tabletki antykoncepcyjne muszę czekać do kolejnej miesiączki. Bo po wykonanej aborcji miesiączkę mogę dostać dopiero za 4-6 tygodni?
Odpowiedz
#5
cześć, a kiedy miałaś aborcję i jakie tabletki chciałabyś zacząć brać - jednoskładnikowe, czy dwuskładnikowe?
Odpowiedz
#6
3 tygodnie temu miałam, dwuskładnikowe
Odpowiedz
#7
przeniosłam wątek w lepsze miejsce.
producenci zawsze zalecają zaczynać opakowanie od pierwszego dnia miesiączki, ewentualnie w ciągu pierwszych 5 dni. można zacząć brać tabletki w dowolnym momencie cyklu, ale ponieważ nie wiemy, czy jesteś przed owulacją, w trakcie, czy po, to przynajmniej przez tydzień trzeba stosować prezerwatywy, a najlepiej przez całe pierwsze opakowanie, czyli trochę bez sensu. możesz sprawdzić co na to ulotka Twoich tabletek albo skonsultować z ginem.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości