Brązowa wydzielina po pierwszej miesiączce
#1
Cześć
Swoją historię napisałam w poście 10 tygodni. Miesiączkę dostałam 20.03 chyba bo do samego końca miałam brązową wydzielinę, okres dziwny mocniejszy ale krótszy niż zwykle. Teraz wypada że jestem już po a nadal mam brązową wydzielinę, upławy. Dlaczego tak to się ciągnie? Co może być nie tak?
Odpowiedz
#2
Przeniosę Twój post do tamtego wątku później, to że założyłaś nowy tylko utrudnia połapanie się w sytuacji :)
Jak pisałam wcześniej, moja hipoteza jest taka, że masz bardzo spięte mięśnie. A jeśli mięśnie to pewnie masz też spiętą szyjkę macicy i ciężko jest krwi wydostawać się poza macicę. Stąd kilkudniowe brudne plamienie, bo ta krew wysycha. Na razie miałaś jedną miesiączkę z przysługuje plamieniem. Możesz poczekać do kolejnej, chociaż moim zdaniem im szybciej rozluźnisz cały obszar miednicy, nogi, macicę i szyjkę tym szybciej odzyskasz komfort. Na moje oko noc tu ginekolog nie wniesie, tylko fizjoterapeutka uro-ginekologiczna.
Odpowiedz
#3
A ta zabrudzona wydzielina jest cały czas? Ja np mialam takie plamienie około owulacyjne. 
Ogólnie po tej całej akcji potrzebowałam kilka miesięcy aby organizm doszedł do siebie. Jednak hormony zaszalaly
Odpowiedz
#4
Cześć
Nie cały czas.
20.03.21 dostałam okresu. Potem miałam dziwne brązowe upławy. 7.04 byłam na USG i wszystko ok. 16.04 miałam okres parę dni spokoju i teraz wypada że mam dni płodne od środy brązową wydzielina a teraz krwawienie. Nie wiem o co chodzi. Brzuch boli jak przed okresem tzn czuje coś ale nie aż tak i krew leci ale nie tak jak przy okresie słabiej.
Odpowiedz
#5
To jest Plamienie owulacyjne.
Jeżeli nie ma brzydkiego zapachu, jakiegoś pieczenia itp to jest ok.
Odpowiedz
#6
Też tak próbuje sobie to tłumaczyć, ale to taka normalna krew mi wczoraj niby jedna podpaska na dzień, dzisiaj trochę więcej i już nie brązowa jak w środę i jestem strasznie słaba
Odpowiedz
#7
No to pozostaje tylko ginekolog.
Odpowiedz
#8
to faktycznie lepiej się skontrolować.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości