Antykoncepcja awaryjna
#1
Hej!
Nie sądziłam że tak szybko będzie mi dane założyć tu nowy wątek.
Potrzebuje antykoncepcji awaryjnej, tabletki "po".
Kontaktowałam się w sprawie e-recepty z WHW i tu moje pytanie: macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
Jak długo czeka się na taką receptę? Czy miałyście problemy z jej realizacją?  Czy lepiej znaleźć stacjonarnie lekarza który wystawi receptę?
Świeża sprawa, mam jeszcze "chwilę", ale bardzo bardzo będę Wam wdzięczna za rady.
Odpowiedz
#2
emem dziewczyny szybko przysyłają receptę, ale nie każda apteka chce je realizować, znajdź szybko stacjonarnie lekarza i niech Ci wystawi. Powodzenia
Odpowiedz
#3
Dzięki Karag za odpowiedź. 
Recepta od dziewczyn przyszła po kilku godzinach. 
Postanowiłam pobiegać po aptekach ktore zostały wskazane w mailu. W jednej mi nie pomogli. Dwie były już - zostawiłam  na jutro rano przed ewentualnym lekarzem. Udało mi się zrealizować receptę w miejscowości obok, w której mieszkam i do której weszłam na zasadzie " a co mi szkodzi". Udało się. Miałam szczęście. Gdyby nie życzliwa Pani, do której zwrocila się osoba, ktora miała z tym "problem"...musiałabym jutro bbiegać z językiem na brodzie...
Odpowiedz
#4
Ufff! Plus dla tej Pani :)
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#5
Jak to dobrze,że się udało :)
Odpowiedz
#6
Zamówiłam z WHW tabletki "po", przy naszym garbatym szczęściu z gumkami z pewnością się przydadzą na wszelki wypadek. Nie wiecie czy wysyłane są tylko recepty czy też zdarza się, że przychodzą tabletki ?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości