Powrót do normy -miesiaczkowanie
#1
Dziewczyny jak u was wyglądała sytuacja z miesiączkami po akcji. Po jakim czasie u was się wszystko uregulowało? 
Kiedy pojawiła wam się druga miesiączka po akcji? 
Ja do tej pory miałam równo co 28-29 dni. Po akcji miałam już pierwsza miesiączke, i teraz zastanawiam się kiedy druga będzie. Wg kalendarza powinnam mieć dwa dni temu.
Odpowiedz
#2
a jak wygadalam u cb ta pierwsza miesiaczka? ja jestem poltora miesiaca po akcji i dzis puscila mi sie krew i wylecialy jeszcze 2 skrzepy tak do poludnia lecialo teraz malo co i nie wiem czy to moze miesiaczka czy to jeszcze nie to bo nie czuje tego bolu brzucha jak na okres
Odpowiedz
#3
;) Paulaa już pytałaś mnie o to. Pisałam o tym
Odpowiedz
#4
Ja przy pierwszej miesiączce zaczęłam tabletki, więc teraz krwawienie mam co 21 dni, także niestety nie pomogę..
Odpowiedz
#5
Dam sobie czas, jak nie będzie w najbliższych dniach to pójdę do gina. Ale to dopiero po 21 wszym
Odpowiedz
#6
Potrzeba chwilę czasu na wyregulowanie. Myślę, że trzeba obserwować i po 3, czy 4 cyklu będzie już wszystko wiadomo.
Odpowiedz
#7
Oby jak najszybciej bo wkładkę chce założyć hehe
Odpowiedz
#8
U mnie pierwsza pojawiła się po 5 tygodniach od akcji i też z niecierpliwością wyczekuję drugiej, powinna mniej więcej w tygodniu się pojawić :)
Odpowiedz
#9
Sunny daj znać.
U mnie dziś mija 8 tydzień od akcji.
Odpowiedz
#10
No z trafieniem z okresem i założeniem spirali to jest rzeczywiście u nas problem. Powodzenia!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości