Pierwsza miesiączka po
Czekam do pierwszej miesiączki, bo dowiem się to co ostatnio ze trzeba łyżeczkowac bo się nie oczyściło.. A podobno z pierwszą miesiączka ma się oczyścić. Ale coś długo jej nie ma
Odpowiedz
Dziewczyny, czy jeśli do końca się nie oczyścilam to może być to powód że miesiączka się nie pojawia? Wszystko u mnie jest dobrze, czuję się też dobrze. Nic nie poli nic nie piecze. Jak myślicie?
Odpowiedz
@njulia ja jestem 3 tygodnie po akcji też nie mam miesiaczki ale wczoraj byłam u gina i powiedział ze lada chwila będzie .Jak sie martwisz to może idz do lekarza żeby to sprawdzić
Odpowiedz
A to nie ty miałaś zlecone łyżeczkowanie? Bo ktoś pisał o tym też.
Odpowiedz
Nie, bałam sie tego ale przedziwne rzeczy ze mnie wychodziły więc poczekałam aż przestane krwawić żeby to sprawdzić. Wszystko samo sie wyczyściło
Odpowiedz
Ja niestety miałam zlecone.. Ale z zaleceń whw czekam do pierwszej miesiączki ale już jest ponad 7 tygodni od akcji. Nie wiem czy liczyć te 4-6 tygodni od wzięcia tabletki czy od skończenia krwawienia.. Okresu brak i niepokoi mnie to. Boję się iść do gina, że znowu usłyszę to że trzeba łyżeczkowac.. Bardzo się boję dlatego chciałam poczekać na miesiączkę
Odpowiedz
może zadzwon na infolinie i Dziewczyny Ci doradzą .Ja osobiście bym poszła bo nerwy by mnie zjadły
Odpowiedz
No tak tylko że już byłam kilka razy, i robiłam badania bo miałam iść na zabieg.. I poszło mi tyle kasy że nawet teraz ciężko mi jest żeby się umówić na wizytę. No lae chyba nie ma wyjścia..
Odpowiedz
A jak byś pojechała na SOR z "bolącym podbrzuszem"tam raczej Cie nie odeślą i kasy też nie wezmą a odrazu zrobią USG
Odpowiedz
Tak będę musiała zrobić, dziękuję że jesteś ❤️
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości