Pierwsza miesiączka po akcji ?
#21
Pierwsza miesiączka powinna pojawić się około 4-5 tyg po aborcji. Wyglądać mozeinaczej bo macica wciąż się będzie oczyszczać. Dni płodnych nie da się przewidzieć i dlatego jeśli nie chcecie powtórki to trzeba uważać i najlepiej od razu zacząć z antykoncepcja

@njulia, ta pierwsza miesiączka może się tak właśnie dziwnie i powoli rozkręcać. Spokojnie czekaj bo to może nawet ponad tydzień się tak kręcić aż w końcu się rozkręci :) jeśli towarzysza Ci jakieś niepokojące rzeczy typu nieprzyjemny zapach, lub jakieś boleści dziwne to wówczas warto będzie odwiedzić gina
Odpowiedz
#22
Mam od wczoraj co jakiś czas jakby bulgotanie.. Nie wiem jak to nazwać, jakby mi coś sciskalo i przewracalo się.. Niepokoi mnie to..
Odpowiedz
#23
Mi teraz trzy dni się rozkręcalo, później dwa dni mocniejsze krwawienie a teraz już delikatnie.
Odpowiedz
#24
dziewczyny a ta pierwsza miesiaczka to tez jest taka dosc obfita czy juz normalnie jest ja jestem 16 dzien po akcji i nadal krwawie wczoraj znowu 2 wieksze skrzepy jeszcze wypadly
Odpowiedz
#25
Moni to szybko sie u Ciebie pojawila:) u mnie narazie cisza i spokój tylko coś mam wieksza ochote na słodycze
Odpowiedz
#26
Umieram dziś. Podbrzusze, kręgosłup mnie boli i do tego czuję ból jakby macicy. Nie umiem tego określić dobrze. Nigdy tak wczesnej nie miałam. Normalnie jakby cały kanał rodny
Odpowiedz
#27
A krwawienie silne? Są skrzepy? U mnie dalej nic, tak jak było. Nic mnie nie boli a krwawienie tylko na papierze widoczne.
Odpowiedz
#28
Krwawienie jak zawsze, przy okresie.
Parę skrzepów było.

Macica się obkurcza i pewnie stąd ten ból
Odpowiedz
#29
Teraz gdy się myłam,myłam też środek i poczułam przy wejściu do macicy taka jakby gąbkę i zastanawiam się co mi tam się porobiła. Wcześniej tego nie bylo, ale po chwili mi to wypadło. Miało ok 5 cm dl i z 1,5 szerokości takie jaśniejsze i gąbczaste a wokół ciemny skrzep. Dzisiaj miałam te skurcze, i ten ból może dla tego tak było. Zastanawiam się co to mogło być ... Łożysko?
Odpowiedz
#30
możliwe, zdarza sie ze po jakim czasie schodzą resztki z macicy
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości