Wezwanie do sądu
#51
obserwuję jakąś ogólną panikę w związku z informacjami napisanymi tutaj przez Lama

nikt nie dostanie waszych danych osobowych od nas, nikt nas nie pytał o ich udostępnienie
jesli ktokolwiek wzywany jest na przesluchanie to po pierwsze, nic wam nie grozi, po drugie macie prawo do zamówienia leków, po trzecie dzieje sie to dlatego, że dzwoniliście lub zamawiałyście wcześniej leki od handlarza, który został złapany.

Jesli nawet prosicie o usunięcie konta, to znikają wasze dane rejestracyjne.
Prosimy o pozostawianie historii, są cenne dla innych użytkowniczek forum. Jesli bardzo sie boicie o swoje bezpieczeństwo, to chociaż pomyślicie o innych w podobnej do waszej sytuacji.
To czym podizeliłyscie sie z nami jest cenne i pomocne dla nich, tak jak dla was były inne historie.
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#52
Dziękuję Matka za wyjaśnienia. Zdziwiłam się tym masowym usuwaniem kont.
Odpowiedz
#53
a ja nie, psychoza w społeczeństwie :) ale zrozumiała bo dzieje sie z braku zrozumienia sprawy

Od nas danych nie można "wyciągnąć" to samo od wow czy whw

Z poczty tez nie bo przesyłki whw docierają nadal i docierały wcześniej, poczta nie sprawdza przesyłek od whw
CO to wow, też to nie jest możliwe bo nawet jesli Fedex je zatrzymał (bo tego kuriera używano do dostaw przesyłek) to te wracały do nadawcy

Trochę nie rozumiem wprowadzania takiego zamieszania, mam jednak zrozumienie dla psychozy zbiorowej

Słuchajcie, jesli macie jakiekolwiek wątpliwości to dzwońcie na nasze nr infolinii. My mamy prawniczki, dla nas pracujące i mogące was przygotować do przesłuchań abyście z wiedzą słuszna tam szły.
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#54
Matka dzięki :)
Ja rok temu z czystej ciekawosci zadzwonilam na dwa numery- wiem dziwne, bawilam sie w eksperyment społeczny.
Ci faceci co odbierali, wszyscy brzmieli jak właśnie banda handlarzy
Odpowiedz
#55
Nie dzwoniłam. Nic nie robilam. Tylko zamówiłam paczkę z wow
Odpowiedz
#56
Szok...ale ciekawe to jest :(
Odpowiedz
#57
Też nie wiem. Byłam pewna że zamawianie z fundacji jest w pełni bezpieczne
Odpowiedz
#58
moze nie pamiętasz, to było wprawdzie bardzo dawno

czy pytali cię o konkretne nazwiska?
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#59
Pamiętam bardzo dobrze. Zamawiałam tylko z wow. Na żaden numer nie dzwoniłam. Jedyny kontakt to owszem email WOW. Mam nadzieję, że sprawa zamknięta. Nie pytali o żadne konkretne nazwiska. Sądzę, że odpowiedz ze nie wzięłam i od razu wyrzuciłam. Jest wystarczająca, ponieważ. Jeśli ja nic nie wzięłam to nie wiadomo czy ta osoba nie sprzedała cukierków
Odpowiedz
#60
@Lama jaka osoba nie sprzedała cukierków? Czyli jednak kupowałaś od kogoś z ogłoszenia?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości