Wezwanie do sądu
#41
Lepiej przyznać się do tabletek niż. Do usunięcia hirurgicznego. Zreszta na kartce miałam wyraźnie moje dane nawet był mógłbym numer tel. Ze zmieniona cyfra.
Odpowiedz
#42
Dziewczyny przesyłki z WOW przed epidemia były wysyłane jako rejestrowane, możliwe, że stąd mieli dane. Aczkolwiek mega mnie to dziwi, bo nadawcami przesyłek chyba są prywatne dziewczyny, więc musieli się też włamać na konto WOW? No nie wiem.. Paranoja :/
Odpowiedz
#43
Z tego co wiem nie tylko ja dostałam wezwanie, ale inne dziewczyny z mojego miasta tez.
Odpowiedz
#44
@IzabelaA jeśli były rejestrowane to wezwanie mogło by być, ale Urząd celny musiał by taką przesyłkę przechwycić, a ona normalnie została odebrana. Szukałam coś na ten temat w Google,bale kompletnie nic nie znalazłam
Odpowiedz
#45
A co to za miasto- jesli można wiedzieć
Odpowiedz
#46
Wolałam powiedziec tak. Niż żeby kolezanka wrazie co poniosła konsekwencje. Sama mam prawo dokonać na sobie aborcji. Chociaż się do tego nie przyznałam. Nawet jeśli będzie jakaś sprawa. To niby u niej pomieszkuje. I ze zamówiłam dla siebie niż, aby była w tym osoba poboczna. W razie co mówię ze ona nic nie wiedziała. I koniec sprawy.
Odpowiedz
#47
Właśnie nie rozumiem jak mnie wyłapali niby.
Odpowiedz
#48
Państwo szpiegów-.-
Odpowiedz
#49
nie "wyłapali" was po wow, nie mogli
nie mieli danych

wyłapali was, bo dzwoniłyście/kontaktowałyscie sie z handlarzem, którego złapali ostatnio
My na telefonach mamy sporo wiadomości o tych przesłuchaniach.

Pytali cie o konkretne osoby z imienia i nazwiska?
Podawali ci jakieś dane, czy kojarzysz? bo założę sie ze tak

jak szukamy informacji o aborcji, to niestety dzwonimy pod rożne nr telefonów. Dlatego jesli taki handlarz zostanie złapany to jego biling sprawdzany jest wnikliwie, idą po nr telefon a dane abonentów mają od ręki
wołają potem na przesłuchanie
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#50
i Lama, sprostować musimy, dostałaś wezwanie na przesłuchanie w charakterze świadka, nie zostałaś wezwana do sądu i nie zostałaś oskarżona o aborcję
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości