Wezwanie do sądu
#31
To, co się dzieje w tym kraju jest chore...
Odpowiedz
#32
Wiem. Powiedzialam, że tabletki owszem zamówiłam. Ale dostałam miesiączki, a tabletki wyrzuciłam. Więc nie wiem czy były prawdziwe czy nie
Odpowiedz
#33
Ale tego w protokół nie wpisał. Dla mojego dobra
Odpowiedz
#34
[edycja bo czytać się tego nie da] np tutaj chociaż nie wiele piszą
Odpowiedz
#35
Co za bzdurny artykuł! Te ich nazewnictwo nadaje się do kosza.
Odpowiedz
#36
Zgadzam się! Aż oczy bolą
Odpowiedz
#37
Nie wiem co bedzie. Znalezli mnie po 9 miesiącach. To i dowody sie pewnie znajda. Ale nie wiem. Usunąć wszystko co mam? Rozmowy? Konto tutaj?
Odpowiedz
#38
@Lama zażywanie tych środków nie jest karane, jedynie sprzedawanie lub namawianie, zmuszanie do aborcji. Nic Tobie i innym dzuewczynom nie zrobią. Powiedział na przesłuchaniu datę zamówienia przez Ciebie przesyłki? Może nawet nie miał żadnych informacji i nie potrzebnie się przyznałaś
Odpowiedz
#39
Czy oni są normalni? Kto wystąpił z wnioskiem i jaka jest treść zarzutu? Przesyłki nierejestrowane mogą zginąć w eterze. A zamawianie i informowanie nie jest karalne! Nudzi się tym ludziom już czy co?
Odpowiedz
#40
Mi pol roku temu z wlamania na konto zginelo 300 zł, mialam dane faceta imie i nazwisko adres numer telefonu i co?
Na policji zeznania zlozone, screeny z banku tez- za mala szkodliwosc czynu bo facet mieszka w Rosji.
To jest problem naszego kraju, bezkarne kradzieze a nie zamawiania przesylek ktore są nierejestrowane.
Jak ja nienawidze takich ludzi co wtykaja nos w nie swoje sprawy, a tą aGodek to bym (...) szkoda gadac
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości