Wezwanie do sądu
#61
Co? Kupiłam z wow.
Odpowiedz
#62
(29-04-2020, 13:07)Lama napisał(a): Pamiętam bardzo dobrze. Zamawiałam tylko z wow. Na żaden numer nie dzwoniłam. Jedyny kontakt to owszem email WOW. Mam nadzieję, że sprawa zamknięta.  Nie pytali o żadne konkretne nazwiska. Sądzę, że odpowiedz ze nie wzięłam i od razu wyrzuciłam. Jest wystarczająca, ponieważ. Jeśli ja nic nie wzięłam to nie wiadomo czy ta osoba nie sprzedała cukierków
Pytam o to co piszesz : "Jeśli ja nic nie wzięłam to nie wiadomo czy ta osoba nie sprzedała cukierków " Jaka osoba
Odpowiedz
#63
Nawet tutaj nikt mi nie wierzy. Zamówiłam z WOW, ale przecież w WOW też są ludzie i to oni wysyłają... Chodzi o to, że powiedziałam ze dostalam tabletki. Ale ich nie wzielam. W ostatecznosci nikt nie powie czy wysłano mi prawdziwe tabletki czy nie. Nie pytano mnie skąd co i od kogo. Zresztą w protokole nic nie jest napisane. Mam nadzieje, że nie dostane wiecej wezwan
Odpowiedz
#64
Sama chciałabym w to nie wierzyć. Nie bójcie się. Tez uważam, ze nie możemy pozwolić się zastraszyć. Nie wydam nikogo. Jeśli ktoś ma ponieść konsekwencje to ja. Niestety tabletki były z WOW. Wiem, ze to brzmi aż maloprawdopobnie. Jak je zamawiałam byłam pewna ze nic mi nie grozi. Będzie dobrze. Tylko serio pytanie do adminek. Myślicie, ze najlepiej usunac konto/ wiadomości? Czy się nie przejmowac. Sama nigdy bym nie spodziewała się takiego wezwania. Biedna osoba która jest o coś podejrzana bo napewno taka jest. Nie miałam żadnych problemów z przyjściem paczki. urząd celny jej nie zgarną. Ale w sumie nie wiadomo. Może ja przeszukano i sprawdzono do kogo idzie.
Odpowiedz
#65
Te i inne sprawy zawsze kończą nie niczym. My tez mamy tu konta od ok 10 lat, w międzyczasie były przenosiny forum itp. Nikt nam i Wam nic nie zrobi.
Odpowiedz
#66
Tez tak myśle. Policjant chyba wcale to już zamknął sprawę dla nas jako świadków
Odpowiedz
#67
Policja po prostu ziela nie za zaległe sprawy sprzed roku, bo zwyczajnie nie ma co robić. Są obostrzenia, jest mniej wykroczeń itp. Ruszyli zaległe sprawy plus wzięli nie za jeden z portali, którymi kieruje oszuści i tyle.
Odpowiedz
#68
Ten portal przede wszystkim nie oferuje i nie sprzedaje leków. Jest to forum informacyjne na którym można wymieniać nie doświadczeniami.
Odpowiedz
#69
Wg prawa polskiego kobieta nie jest karana za wykonanie na sobie aborcji. Sytuacja zmienia nie po 22 tygodniu, ale to nie dotyczy osób piszących na forum.
Odpowiedz
#70
Nie zostanie ukarana.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości