spirala dla nieródki
Kurde ja to czasem to juz nie wiem co robic kurde czesto gesto krol mowi przy seksie ze jestem gleboka i czasem mu sie zdarza dotknac konca???macicy??? Bo mowi czasem ze cos dotknal i taki prad go przechodzi no i wtedy leje ooo to kurde jak zaloze spirale nie bedzie przeszkadzac?kurdemysli
Odpowiedz
Kamila zakładaj. Mnie podczas seksu nic nie bolało a czuję że jest głęboko.
Paweł wczoraj wyczuł nitki, ale powiedział, ze to nie jest nieprzyjemne uczucie. Tak jakby włos. Nic go to nie bolało, a mnie tym bardziej.
Odpowiedz
Camila - znaczy że masz "długą" pachwę. ale w drugiej fazie cyklu szyjka macicy sie obniąża i to jest ten "koniec" . poprostu szyjki dotyka :)
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Odpowiedz
Aha to pewnie dlatego ja nie wyczuwam szyjki dluga pochwa krotkie palce no normalnie pipa przygotowana na murzynskiego penisa ha ha ha
Odpowiedz
To ja mam chyba malutka bo i konca pochwy dotknę i szyjke tez. Na kazdym etapie cyklu mysli tak...za pewnie. Na chinskiego ptaszka:D
Odpowiedz
Hahahahahaaha Kamila jesteś boska buziak
No widzisz a ja mam krótką pochwę, bo szyjkę zawsze mogłam dosięgnąć palcami, aze jestem w drugiej fazie cyklu to się jeszcze dodatkowo obniżyła.

Po pierwszym razie po założeniu zrozumiesz, że było warto :P
Ja nie żałuję i zamierzam to przetrzymać :)
Odpowiedz
(05-03-2014, 13:03)Renia napisał(a): Na chinskiego ptaszka:D


ubawubawubawubawubaw
Odpowiedz
ahahhaah CHIŃSKI PTAQ! Dobre ahahahahahh :rotfl:
Wiecie co? Ja wiem, że to wygoda, ale ja sie chyba nie zadrutuje... :/
Odpowiedz
Kanpa
ja na początku miałam bóle jakby mi ktoś wbijał grubą igłę od dołu, uczucie straszne, bo nie jak mała igiełkę a iglę lub drut i czułam głęboko ból, trwało to minutę może półtorej i przechodziło
owulację zawsze czułam nie widziałam różnicy ze spiralą
a przed okresem wiem, że szyika mi sie opuszcza i moje żyłki czuć, ja je wyczuwam od samego początku, były dość długie że poprosiłam o ich skrócenie
i podczas seksu przed okresem są wyczuwalne
jednak da się z tym życ, zalet wiecej jest niż wad tak
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
dziewczyny byłam na wizycie kontrolnej po pierwszym okresie i wszystko jest ok!
chociaż może nie tak wszystko do końca, bo mam lekkie zapalenie, ale Pan wypłukał jakimś płynem i powiedział że już jest ładnie :P
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości