spirala dla nieródki
będzie w porządku :D
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
3 miechy już minęły, spoko. Powodzenia!
Odpowiedz
Kanapa,trzymam Kciuki:)
Ja juz się właśnie powoli zbieram na.swoją kontrolę.
Daj znać " po" czy wszystko ok.
Powodzenia.
Odpowiedz
Renia ja dopiero na 12:00 idę. Cykam się dodatkowo, bo ide do innego lekarza, nieznanego mi ale mam go za darmo, więc idę. Trzymam za Ciebie! te u stopy też :P
Odpowiedz
Trzymam kciuki za Was obie :-) na pewno tam wszystko jest dobrze :D
Po każdej ,największej burzy ... ten ...promień musi wyjść ..... w stronę słońca idź ....w stronę słońca idź ....
Odpowiedz
Ja także po kontroli i wszystko jest w porządku i na swoim miejscu :rotfl:
Tak samo żadnego zapalenia ani nic nie ma.

Trzeba to będzie uczcić jakimś dobrym sex_klasyk zawstydzony
Odpowiedz
No to Kochana korzystaj ile wlezie:)
Odpowiedz
No to super wieści :)
A pewnie...korzystaj ;)
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
Przy następnym okresie zakładam wkładkę, zdecydowałam się na Gynefix (inna budowa niż zwykłe wkładki)... Oby tylko wszystko się udało! Mam nadzieję, że da mi to komfort i że zaufam tej metodzie.
Wy szybko przekonałyście się do wkładki?
Odpowiedz
Ja uwielbiam moją spiralę :) Miałam zakładaną w tym roku w lutym i jak na początku sprawdzałam często nitki to teraz sporadycznie. Okresów nie miałam nigdy zbyt obfitych i po założeniu w sumie na mocy nie przybrały. Tylko mocniej boli brzuch przed okresem i plamię kilka dni przed i po, ale w nagrodę mam bezpieczny seks bez gumy więc da się przeżyć sex_piesek sex_ride sex_klasyk
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości