Awaryjna sytuacja...
#1
Witajcie, jeszcze nie zdążyłam potwierdzić czy udało się potwierdzić akcje z 21 marca (niestety jestem uziemiona w domu) a już się boję czy nie jestem w następnej  nie kuźwa trochę podrinkowalam z moim i nas poniosło, z ciekawości sprawdzilam kalkulator dni płodnych i wstrzeliliśmy się idealnie... Boję się czy nie będzie powtórki, co prawda finał byl na zew i pod koniec w gumce ale z początku bez, a z takich akcji mam swoje dzieci więc nie mówicie "e tam". Czy mogę zażyć te 2 pozostałe tabletki czy to mi nic nie da? Co w ogóle mogę zrobić? Czekać na okres a jak się będzie spóźniać to znowu? Czy mogę zrobić coś wcześniej? Bardzo proszę o odpowiedź!
Odpowiedz
#2
A probowalas tabletke po? Jesli jeszcze miescisz sie w tych 72h
Wiem ze sa na recepte, ale znajoma ostatnio byla i powiedziala o sytuacji babka w aptece jej normalnie sprzedala
Odpowiedz
#3
w tej chwili te 2 tabletki nic ci nie pomogą, musisz poczekać chociaż do terminu okresu
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#4
Oj Dominika, poczekaj do @, ja za to wczoraj po 1,5 tyd od poczatku akcji pierwszy raz z moim kochalismy sie ( wpadlismy przy przerywanym, wiec teraz "odpowiedzialnie w gumie" ) i nam pekla gumka :P to dopiero peszek haha ..... zastanawiam sie czy nie krazy jakies fatum nad nami :D
Odpowiedz
#5
(06-04-2020, 07:57)Matka napisał(a): w tej chwili te 2 tabletki nic ci nie pomogą, musisz poczekać chociaż do terminu okresu
Zrobiłam test i wyszła mega blada druga kreska, wczoraj wieczorem nawet jej nie widziałam. Możliwe że to jeszcze wynik poaborcyjny? Od usunięcia minęły 2tyd.i 2, 5 dnia.
Odpowiedz
#6
To jest jakaś masakra, my się wstrzeliliśmy w najbardziej płodny czas. Zrobiłam test i jest mega blada druga kreska, nie wiem czy już z nowej kiełkującej ciąży czy jeszcze z poprzedniej a w obecnej sytuacji nie mam gdzie zrovix badania krwi  nie
Odpowiedz
#7
Dominika test będzie wykazywał pozytywny wynik do 30-40 dni po aborcji.
Odpowiedz
#8
Bardzo dziekuje za odpowiedź! A jak jest z beta? Jaki powinien być wynik tyle dni po aborcji? Zrobiłam właśnie betę, ok 19 wyniki.
Odpowiedz
#9
@Dominika90 obawiam się, że beta też będzie podwyższona. Może spadać i dwa miesiące, musisz zrobić drugie badanie żeby potwierdzić spadek, a nie wzrost.
Odpowiedz
#10
Powinnam zachować jakiś konkretny odstęp pomiędzy badaniami?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości