Po poronieniu
#1
Hej , 
Mam duży problem , ale chyba bardziej psychiczny. Mmw styczniu tego roku wymusiłam poronienie , zaczęłam brać antykoncepcje , ale mój już maz nie chce tego , wyrzucił mi tabletki.  Kochałam się z nim w dni płodne . Znowu . Niestety . Przed planowaną miesiączka dostałam infekcji , miałam spore upławy , później mdłości , jednak miesiączka przyszla , niestety w głowie strach i wydaje mi się że bolą mnie piersi , plus nadal mi niedobrze. I dziwnie kręci mnie w brzuchu cały czas , jakby bąbelki pekaly. Testów zrobiłam milion , ale czy jest możliwość ,że mogłabym być znowu w ciąży ? Czy może to tylko strefa psychologiczna. Zwariuje. Nie mam z kim o tym porozmawiać.
Dziękuję z góry za wszelką pomoc.l
Odpowiedz
#2
Witaj :)najlepiej jakbyś wykonała test ciążowy dla własnego spokoju :)
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#3
(04-01-2020, 22:48)June14 napisał(a): Witaj :)najlepiej jakbyś wykonała test ciążowy dla własnego spokoju :)
Każdy wychodzi negatywny
Odpowiedz
#4
no to ciąży brak:)
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości