nie zadziałała tabletka
#11
(01-01-2020, 17:59)Matka napisał(a): a co z testem ciążowym z moczu? zrobiłaś?
Wzrosl hormon do 1600
Odpowiedz
#12
Wszystko w Twoich rękach zatem. Musisz się zastanowić jak będzie dla Ciebie lepiej.
Odpowiedz
#13
Cześć,
moja tabletka "po" też nie zadziałała :( jestem zrozpaczona. dzisiaj lekarz potwierdził ciążę. Zamówiłam tabletki. Czuję się jak najgorsze gówno :( będę wdzięczna za jakiekolwiek słowa wsparcia
Odpowiedz
#14
Hej ja tez czekam na przesyłkę także jesteśmy we dwie ?
Odpowiedz
#15
E tam a czemu od razu jak gowno? i to najgorsze? ;)
Odpowiedz
#16
Z perspektywy osoby, która przeszła przez to miesiąc temu, mogę powiedzieć że na pewno wszystko będzie dobrze. Wiem, najgorszy czas to czekanie na przesyłkę. Ale jak dojdzie to wszystko idzie błyskawicznie. Udaje się każdej z nas. Dodam też, że jedynym wsparciem było dla mnie to forum. Tylko jedna przyjaciółka była w pogotowiu żeby mnie zawieźć do szpitala w razie komplikacji. Dodam też, że kiedyś nie mieściło mi się w głowie żeby usuwać ciążę. Mam syna i dla niego żyję. Ale drugie dziecko, to nie dla mnie. Dziewczyny, będzie dobrze. Pytajcie o wszystko, chętnie wesprę was swoją wiedzą i doświadczeniem.   buzki
Odpowiedz
#17
Kluczyk zostań z nami :)
Odpowiedz
#18
Kluczyk, super :)

Bardzo sie cieszymy, ze forum sie do czegoś przydaje.
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#19
Postaram się być z wami. Wiem jaki jest to stres. Pomogę jak tylko będę w stanie  pocieszacz
Odpowiedz
#20
Moje kochane a ja dzis o 9:00 ruszyłam z akcją.
Póki co jest ok, najbardziej obawiam się jutra, jak
ruszę z misoprostolem.... ?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości