nie zadziałała tabletka
#1
Brick 
nie wiem od czego zzacząć, mam 2 dzieci, miedzy czasei wychodzilam z depresji, wkoncu poszlam do pracy, i od kilku tyg zaczyna sie ukladac, choc mysli nadal nie sa az tak poyztywne, to jednak ide do przodu...a tu nagle wiadomosc ze jestem w 3 ciazy, bo tabletka ellaone nie zadziałała, a yła przyjęta ok 6 h po stosunku, w czasie owulacji... jestem zalamana,  nie umiem sobie poradzic, dzisiaj ide do lekarza, prawdopodobnie 6 tydzien.n nie wiem co mam robic..
Odpowiedz
#2
witaj

do ciebie należy prawo podejmowania decyzji, mozesz zdecydować o kontunuowaniu ciąży jak i jej przerwaniu.
Daj sobie czas na myślenie. Masz czas jeszcze.
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#3
(30-12-2019, 13:14)Matka napisał(a): witaj

do ciebie należy prawo podejmowania decyzji, mozesz zdecydować o kontunuowaniu ciąży jak i jej przerwaniu.
Daj sobie czas na myślenie. Masz czas jeszcze.
ja psychicznie sobie nie radze. jestem w tym sama, maz mysli ze cos sie nie uda a ja czuje jak sie wszystko zmienia we mnie, nie mam wsparcia, a nawet o wsparcie nie chodzi, ja nie mam sily...tak jak pisalam wczesniej, dopiero co uporałam sie z depresją (moze nie dokońca) ale zaczelam myslec pozytywniej niz wczesniej, boję się 
boje sie wszystkiego
tego ze bedzie dziecko 
tego ze go nie bedzie przeze mnie
zobacze jego serce i co dalej..
ile moge mieć czasu
Odpowiedz
#4
do 12 tygodnia możesz wykonać aborcje farmakologiczną, myśleć ile ci potrzeba i zastanawiać sie co dalej
poźniej też możesz wziąć tabletki ale skuteczność leków spada i więcej jest zagrożeń

do 21tygodnia możesz przerwać ciażę w Holandii, więc gdybyś sie nie zdecydowała do 12 tygodnia to ciagle masz możliwość no ale nie w domu
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#5
Witaj :)
Matka napisała już wszystko :) ale od siebie dodam, że masz prawo wyboru :) Noi jaka nie podejmiesz decyzję, to na tym forum otrzymasz wsparcie - rozmowę. W każdej sytuacji :)
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#6
(30-12-2019, 16:10)Matka napisał(a): do 12 tygodnia możesz wykonać aborcje farmakologiczną,  myśleć ile ci potrzeba i zastanawiać sie co dalej
poźniej też możesz wziąć tabletki ale skuteczność leków spada i więcej jest zagrożeń

do 21tygodnia możesz przerwać ciażę w Holandii, więc gdybyś sie nie zdecydowała do 12 tygodnia to ciagle masz możliwość no ale nie w domu
Czy do 12 tyg mogą wystapic wieksze komplikacje? Np. Nie usunac a uszkodzic plod? Czy ja moge miec komplikacje? A Co gdy trafie do szpitala?Gdzie musze sie zglosic. Jak zamowic?
Odpowiedz
#7
Nie do 12 a powyżej.
Odpowiedz
#8
(30-12-2019, 18:08)Himechan napisał(a): Nie do 12 a powyżej.
Rozumiem.Byłam u lekarza. Stwierdził ze nie widzi nawet pecherzyka, ale ze moze dopiero sie rozwinąc. do stosunku doszło 30 listopada, nie pamietam dokladnej daty miesiaczki, 9 h po incydencie zażyłam ellaone. 
więc prosze o pomoc, dopoki jeszcze nic sie nie wytworzyło. gdzie ją mogę szukać
Odpowiedz
#9
a co z testem ciążowym z moczu? zrobiłaś?
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#10
(01-01-2020, 17:59)Matka napisał(a): a co z testem ciążowym z moczu? zrobiłaś?
Tak. Pozytywne dwa testy. Robilam bete 848,13 wynik. Wiec jestem w ciazy.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości