Spirala hormonalna Mirena
#51
No tak.....
Odpowiedz
#52
Aż sprawdziłam czy moja jest na swoim miejscu :-) Jest na szczęście.
Podobno czasem może wypaść, np podczas intensywnego krwawienia. Albo źle założona. Choc moj lekarz powiedział że to raczej ewenement.
Tak czy inaczej sprawdzam ją, 1300 pln jest na swoim miejscu :-)
Siła jest kobietą...
Odpowiedz
#53
Nich idzie na reklamację :D
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#54
W sumie jak zwa tak zwa to byla usluga ale widocznie jest jedna na 100 i zaszla chyba ze gin zle zalozyl i to obstawiam wiec jego wina tylko jak to udowodnic....jak pojde na kontrole do mojego to mu to opowiem zeby sie staral jak w koncu bede mogla zalozyc druta chociaz nie wiem czy sie uda buziak
Odpowiedz
#55
Póki co najwiecej negatywnych opinii słyszę o hormonalnych wkladkach. A to wypadła, a to nie zadzialala, a to włosy od hormonow rosną nie tam gdzie trzeba typu twarz i ręce.
ja tam swoją miedzianke uwielbiam i jestem z niej zadowolona. Nawet do podpasek się przyzwyczailam juz. Tez jestem przykladem ze niezawsze musi byc tak jak pisza i mówią. Mi sie krwawienie zmniejszylo a nie zwiększyło po założeniu a i zapalenia pochwy zniknęły, które wcześniej miewalam często.
sprawdzam cxy jest na swoim miejscu po okresie palcem, a raz w roku usg.
Odpowiedz
#56
Mam mirenę od  czerwca. Poki co jest ok, cycki mi urosły :-) w moim przypadku to wielki plus! Minus taki, że od połowy cyklu bolą niemiłosiernie!! Ale może i to się unormuje. 
Miesiączka pierwsza była normalna, druga słabsza, a przy ostatniej wystarczyły wkładki.
Włosy rosną chyba tak samo jak wcześniej- wąsik był zawsze więc przywykłam do systematycznego wyrywania ubaw
Nie przytyłam, schudłam chyba nawet choć wagę dawno wywaliłam... Tylko ten ból cycków- kilka dni w miesiącu jest nie do zniesienia...
Siła jest kobietą...
Odpowiedz
#57
Melduję co z moją spiralą :-)
Mijają 4 miesiące od kiedy ją mam, okres jest normalny, znaczy bardziej skąpy, ale trwa tyle co wcześniej- może z czasem to się zmieni, ale nie ma już zadnych plamień pomiędzy miesiączkami ufff!
Cycki wróciły do normy, znaczy czasem pobolewają- ale niestety wróciły już do wcześniejszych rozmiarów. Także no tego, jest jak dawniej...
Tyle że seks o niebo lepszy, bo jak z każdą spiralą- spokojny :-)
Siła jest kobietą...
Odpowiedz
#58
Super Karla ze jest miejscu mona kumpela juz sie bakos przyzwyczaila do ciazy okazalo sie ze syn a.ma 3 corki wiec chociaz taka pociecha   tak zrobila usg prenatalne spirali nigdzie nie ma  bezradny
Odpowiedz
#59
Dziewczyny może głupie pytanie ale czy ze spirala kochacie się do końca czy przerywany czy jak ?
Odpowiedz
#60
ubaw

przepraszam, no wcale się nie kochamy, bo druty z psiut wystają ubaw

a tak na powaznie, dla nas to bez róznicy
z prawa, z lewa, z przerwa czy bez leci tak samo
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości