Za późno na awaryjna antykoncepcję.
#11
zrób test z krwi
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#12
(26-06-2019, 22:19)Matka napisał(a): zrób test z krwi
Wiem , że w ostateczności będę musiała zrobić..... Strasznie się boje oddać krew..mdli źle się czuje..   ale zrobiłam już trzeci test.... Wynik negatywny , okresu nie mam. Więc może ciąża pozamaciczna ....
Odpowiedz
#13
Testy domowe wykrywają ciążę po około 2 tygodni od zapłodnienia najwcześniej. Jeśli dobrze liczę że 16.06 mogło dojść do zapłodnienia więc testy raczej jeszcze by nie wykryly dziś...powtorz w sobotę, niedzielę. Mi np owulacja tak się przesunela że do zaplodnienia doszło 22 dnia cyklu. 30 dnia mam zazwyczaj miesiączke a jej nie dostałam i testy nawet tydzień po terminie były negatywne..dopiero właśnie gdzieś 8 dnia po terminie mi wykryly blada druga kreskę..co by się zgadzało z zasadą 2 tygodni po zapłodnieniu. Zrób test z krwi, jeśli masz działać to lepiej wiedzieć jak najwcześniej i się nie stresować.
Odpowiedz
#14
Zrobię we niedzielę kolejny test jeżeli
Nie dostanę okresu ... jeśli wyjdzie negatywny pójdę na test z krwi...i najpóźniej w przyszłym tygodniu będę zamawiać zestaw jeżeli potwierdza się moje obawy. Będzie to początek trzeciego tygodnia. A ile czasu idzie zestaw z whw nierejestrowany?
Odpowiedz
#15
Do 14 dni. Mi teraz szła dosyć długo ale z tego co czytałam to do wielu dziewczyn dotarła bardzo szybko - tydzień i miały w skrzynkach. Nie stresuj się :) ja też miałam urojenia i wmawialam sobie przeróżne rzeczy..ciaza pozamaciczna, 12 tydzień itp... dziś biorę miso i chce mieć to za sobą. A za Ciebie trzymam kciuki żeby wszystko szybko się wyjaśniło
Odpowiedz
#16
Dziękuję za wsparcie:-)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości