Brak miesiączki po 8 tygodniach
#11
(18-06-2019, 07:25)Whitelight napisał(a):
(13-06-2019, 18:25)Martmart napisał(a): Witam, akcja miała miejsce 22 kwietnia br. Do chwili obecnej nie mam miesiączki i zaczynam się martwić. Akcja przebiegła pomyślnie bez żadnych komplikacji , hcg spadło. Test po 3 tygodniach od akcji negatywny, po 6 tygodniach też negatywny A po miesiączce ani śladu,  dodam że od 25 kwietnia ( czyli 3 dni po akcji ) stosuje antykoncepcję A mianowicie plastry. Powinnam się już wybrać do lekarza? Co mam mu powiedzieć  ?
Cześć, ja jestem przed „akcja”. Czy możesz mi powiedzieć skad mam uzyskać odpowiednie tabletki...? Nie wiem gdzie mam szukać. Nie ufam tym wszystkim ogłoszeniom :(
Hej ja też jestem przed akcja i chciałabym zapytać o szczegóły odezwiesz się do mnie na priv
Odpowiedz
#12
Whitelight i alen23 zieloni nie mogą pisać wiadomości. Piszcie na forum albo skorzystajcie z infolinii.
Odpowiedz
#13
Witam,,tez potrzebuje informacji gdzie kupię tabletki.Po zrobieniu testu (wynik pozytywny )zaczęłam przeglądać strony internetowe .Zalogowalam się na jednej z nich ,podałam dane i przelałam pieniądze niestety na podany adres mail nie mogę wysłać wiadomości ,nr.tel.nie był podany a przelew był w walucie biction.Do dnia dzisiejszego nie mam potwierdzenia ze przesyłka zostanie do mnie dostarczona.Raczej już nie dotrze a ja nie wiem co robić .Bardzo prosze o pomoc
Odpowiedz
#14
Dziewczęta :)
Tabletki możecie zamówić na stronie womenhepl.org. Zestaw zalecany przez Swiatową organizację zdrowia jakoś skuteczny do wykonania aborcji w domu do 12 tygodnia. Skuteczny w 98%. Nie oglądajcie nie za oszustami w polskim internecie, bo szkoda czasu i pieniędzy...
Odpowiedz
#15
Nie dajcie się nabrać takim oszustom, tylko organizacje jak WHW albo WOW!
Odpowiedz
#16
Monia W takim przypadku lepiej udać się do lekarza. Zapłać mu pieniądze, zdobądź instrukcje i pigułki.
Odpowiedz
#17
Monia na stronie womenhelp.org zamówisz oryginalny zestaw. W Polsce nie dostaniesz takiego.
Odpowiedz
#18
Zamawiajcie z WHW. W innych przypadkach karmicie oszustów. A uwierzcie mi że po moich przygodach wiem że takich nie brakuje.
Odpowiedz
#19
Witam, czy ktos zamawial ostatnio na stronie womenhelp? jak to obecnie wyglada? czy paczka doszla? czy podajecie adres swojego zamieszkania? isafgirl napisał(a):Dziewczęta :)
Tabletki możecie zamówić na stronie womenhepl.org. Zestaw zalecany przez Swiatową organizację zdrowia jakoś skuteczny do wykonania aborcji w domu do 12 tygodnia. Skuteczny w 98%. Nie oglądajcie nie za oszustami w polskim internecie, bo szkoda czasu i pieniędzy...
Odpowiedz
#20
Ja zamawialam tydzien temu i jestem już po akcji tabletki idą teraz 6 dni przeważnie. Tak podajesz swój adres wysyłane są w kopercie
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości