moja spirala miedziana
#31
A moje nitki sia tak zawinęły za szyjkę macicy, ze nijak nie mogłam ich ani wygrzebać stamtąd, ani wyczuć. Ale ja po pierwszej wizycie nie byłam ich przycinać, bo o tym nie wiedziałam, lekarz nic nie powiedział. Wstyd się mi przyznać, ale sprawdzając nigdy ich nie wyczułam :P Renia one mają wystawać dwa, trzy milimetry, więc to możliwe ze ich nie wyczuwasz. U lekarza teraz było ok. Myślę, że do wizyty kontrolnej następnej nie ma co panikować, naprawdę. Szkoda Twoich nerwów. Badaj się po prostu spokojnie. Może w zależności od cyklu one jakoś inaczej się umiejscawiają?
Odpowiedz
#32
Dziękuję supka, trochę mnie uspokoilas bo nie ukrywam ze nie chce znów wydawać 150 zł na założenie nowej,choć nie moja wina ze tak krótko je przyciął nie biorąc pod uwagę tego że jestem.na początku cyklu.
Czuje je, ale dosłownie jako coś twardego w szyjce.
Następną kontrolę mam.za.pół roku :( może po prostu zadzwonię tam do niego i zapytam??
Odpowiedz
#33
Jak je wyczuwasz to ok. Jak przestaniesz, to dzwoń. Tam naprawdę wszystko jest w porządku. Ciesz się seksem, czerp z niego radość, ale jak sie @ zacznie kiedykolwiek spóźniać, to wtedy dopiero powód do zmartwienia i paniki ;)
Odpowiedz
#34
A ja myślę ,że jest ok Reniu . Ułożenie szyjki w poszczególnych dniach cyklu jest inne , jest w górze wtedy będą mało wyczuwalne , będzie nisko będziesz je wyczuwała . Nie masz sie czym martwić .
Po każdej ,największej burzy ... ten ...promień musi wyjść ..... w stronę słońca idź ....w stronę słońca idź ....
Odpowiedz
#35
Renia ja też doświadczenia nie mam w tej kwestii, ale też bym się wystraszyła jak Ty.
Co za baran przyciął je aż tak krótko wiedząc który jest moment cyklu?
Odpowiedz
#36
Kanapko dokładnie ten sam który mi ją założyl.
No wyobraź sobie,wkładasz palec tam gdzie zwykle masz druta a tu pusto. Szok!
Chciałam żeby przyciął mi z 0.5 cm a on pojechał po całości i zostawił maleńki kikut.
Odpowiedz
#37
Domyśliłam się, że to ten sam :P hehe to takie oburzenie moje było :P
Pamiętam jak pisałaś, że coś tam źle uciął i będziesz chciała żeby poprawił.
No ale go poniosło najwidoczniej :(
Odpowiedz
#38
Kurcze nie wiem co myśleć :l
Jak szyjka macicy jest umiejscowiona przed okresem? Pytam, bo albo mam coś podobnego jak Renia albo mi nitki wciągnęło do środka i już panikuję, że się spirala przemieściła beczy

Lada dzień powinnam dostać okres, wczoraj sprawdzałam położenie nitek i są znacząco krótsze niż zawsze. Nie wiem czy to może być właśnie przez położenie szyjki czy co.
Nie zwracałam nigdy uwagi na moment cyklu kiedy ja sprawdzałam i nie wiem czy tak już bywało przed okresem czy coś się dzieje....
Odpowiedz
#39
Przed okresem raczej nisko, najwyzej w trakcie owulacji. Idz do gina po okresie niech sprawdzi
Odpowiedz
#40
Przed okresem, czyli tak jak teraz, szyjka jest niżej, i nitki są dłuższe.
Mam wtedy problem z sexem bo mój Paweł je czuje.
W środku cyklu, począwszy od dwóch trzech dni przed owulacją, nitki całkowicie znikają.

Ty kanapa miałaś nitki dość długie... Możliwe żeby całkiem się schowały?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości