moja spirala miedziana
#21
To było.na zasadzie pytań " co by było gdyby" :P
Jestem teraz o niebo spokojniejsza. W razie czego wyciągamy i zamawiamy zestaw :D
Odpowiedz
#22
Dobry plan, nie jest zły :D
Odpowiedz
#23
Renia dobrze wiedzieć tak i gratuluję pomyślnych wieści :rotfl: u mnie też wszystko ok :lol:

to teraz zostaje nam tylko korzystać :D
Odpowiedz
#24
No to kanapka :D
Robimy o 23 dziś synchronizację orgazmową?:D
Odpowiedz
#25
Ja nie chyba, że sama. Niestety żywy penis dopiero jutro będzie w moim zasięgu :P
Odpowiedz
#26
Ja też zastanawiam się nad spiralą.Słyszałam ze to prawie nie boli i jest spokoj na dłuuuuuugi czas :)
Kiedy to się zakłada w pierwszy dzień @?I powiedzcie mi o co chodzi z tymi sznurkami,bo nie bardzo jestem w temacie :p
Odpowiedz
#27
Zakłada się w trakcie @, zwykle w 3-5 dniu, bo szyjka jest wtedy mocniej rozwarta, jest ginowi łatwiej, a Ciebie podobno mniej boli. Nitki są obcięte na długość 2-3 cm poza szyjke macicy, u trzonu pochwy po to, aby gin mógł spiralę wyjąć. Są one raczej nie wyczuwalne dla partnera, a Ty musisz nauczyć się je wyczuwać i kontrolować, tak do pół roku, czy nie wypadła spirala, czy jest z nią ok. Moje sie tak zawinęły za szyjke macicy, że mój mąż je bardzo rzadko kiedy wyczuł.
Odpowiedz
#28
Dziewczyny mam mały problem:( nitki zniknęły.
Spirala Nie wypadła, raczej schowaly się do środka... Jak mocniej w szyjce pogrzebie, a mam owulacje wiec jest lekko otwarta to czuje końcówkę, ale tak tylko na dotyk.
Co mam teraz zrobić? U gina byłam chwile po okresie, wiec szyjka była nisko, a on nie wiem...nie przewidział tego że pójdzie wyżej i za mocno mi te nitki uciął :(
Czekać do.okresu i sprawdzić czy same wyjdą, czy iść i ja wymienić?
Mam zgryza. Zabezpiecza mnie ona teraz normalnie?
Odpowiedz
#29
Reniu ja ci tu zawielę w sprawach technicznych nie pomogę, ale zawsze warto zadzwonić czy iść na wizytę, jak coś jest nie tak. Spirala pewnie dziala bo sznurki pomagają tylko w wyciągnięciu i w kontroli jej polożenia ale ma ci służyc jeszcze wiele lat więc lepiej miec pewnosc ze wszystko jest ok.
Nie próbuj uczyć świni śpiewać bo i świnię zdenerwujesz i sam nerwy stracisz...A. dM
Odpowiedz
#30
Reniu mojej siostrze w mirenie tez wessalo nitki , byla u gina i u niej stwierdzil , ze bedzie problem z wyciagnieciem , beda musieli najprawdopodobniej znieczulac i wyciagac ale na skutecznosc antykoncepcyjna nie ma wplywu
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości