Plamienie zamiast krwawienia z odstawienia
#1
Dostałam angine i dwa razy miałam inny antybiotyk. Drugi, augumentin, podobno wpływa na tabletki anty(brany z pro). Uprawiałam seks podczas brania antybiotyku 5 dni po odstawieniu antybiotyku, możliwa ciąża? W środę, jak zwykle, dostałam okresu, ale jest brązowy i strasznie skąpy (bóle brzucha itp. są identyczne). Możliwa ciąża?
Odpowiedz
#2
Ktos tu zyje na forum?
Odpowiedz
#3
Żyje, niestety chodzimy też do pracy. Ciąża możliwa. Antybiotyk osłabia działanie pigułek. Zrób najlepiej test ciążowy.
Dziękuję  że jesteście  buziak
Odpowiedz
#4
A jak dostałam wlasnie normalny okres, duzo mocniejszy?
Odpowiedz
#5
Witaj, jeżeli masz obawy, czy jesteś w ciąży to wykonaj badanie bthcg z krwi :)
P. S. Okres - raczej krwawienie podczas ciąży też się zdaza :)
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#6
Z każdym objawem okresu?
Odpowiedz
#7
Okres był krotki, ale bolesny i były skrzepy, a teraz wygląda jakby się kończyły
Odpowiedz
#8
Tak jak June pisała, nawet w ciąży krwawienie może się zdarzyć. Brałaś antybiotyki więc jest ryzyko, że mogłaś zajść w ciążę. Zrób btcg z krwi lub test ciążowy wynik wyjaśni wszystko.
Dziękuję  że jesteście  buziak
Odpowiedz
#9
Rozumiem, a jedno pytanie, w skrajnym przypadku, jaki link może mi pomóc przy zdobyciu tabletek na aborcje?
Odpowiedz
#10
Jedyne sprawdzone to te z Women Help Women i Women on Web
Dziękuję  że jesteście  buziak
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości