Brak miesiączki od aborcji 8 tygodni
#11
Fajnie. Jestem spokojniejsza.  :-)
Odpowiedz
#12
Dziewczyny też coś takiego miałyście? Jest okres po 3 dniach wraz z okresem wypadło cze mnie wielkości rodzynka małe "mięsko". Czy to dalsze oczywiście ?
Odpowiedz
#13
no pewnie, jeszcze kilka cykli się możesz doczyszczać, mój pierwszy okres po aborcji obfitował w mięska (;
Odpowiedz
#14
O rany ale mnie uspokoilas. Dzięki ci bardzo. Cały dzień myślę o tym
Odpowiedz
#15
Oczyszczasz się. Normalna sprawa ;) no stress...
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#16
No stress. Spoko. Ale dobrze że jesteśmy tu wszystkie.
Odpowiedz
#17
W kupie siła :)
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#18
Ja mialam po aborcji bardzo nieregularne krwawienia, i miedzy miesiaczkowe plamienia. Na 1 listopada dostalam takiego krwotoku ze nie moglam sie ruszac. Wszystko ok, ale okazalo sie ze mam miesniaka , i teraz leczenie
Odpowiedz
#19
Hej dziewczyny. Trochę się niepokoję, dlatego postanowiłam znów spytać Was o zdanie. Akcję przeprowadziłam 10.12., po prawie 6 tygodniach dostałam okres, który trwał ponad tydzień (normalnie zawsze trwał ok. 4 dni). A po kolejnych dwóch tygodniach znowu krwawię. W obu przypadkach jest to raczej czysta krew, a zawsze miałam duże skrzepy krwi. Co o tym sądzicie? Do ginekologa trochę boję się pójść, żeby nie musieć mówić za dużo...
Odpowiedz
#20
Jeśli uważasz, że coś jest nie tak, a akcje przeprowadziłaś tyle czasu temu to powinnaś się udać do ginekologa. Będzie wszystko dobrze, a po takim czasie nie ma szans że coś zauważy. Warto pójść jeśli sie martwisz ☺️
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości