Zatrzymana przesyłka tabletki antykoncepcyjne
#21
Nie nie wypisali podstaw prawnych, na poprzednim piśmie była informacja, że jeśli nie dostarczę pozwolenia to przekażą operatorowi poczty przesyłkę do odesłania do nadawcy, mogę przesłać oba pisma tylko wolała bym w wiadomości prywatnej. W sumie racja teraz jak patrze na jedno i drugie to widzę, że sami chyba nie wiedzą co mają robić ?
Odpowiedz
#22
Możesz wklei tutaj.
Ja to potem ukryje.
Odpowiedz
#23
przesyłam oba pisma w załaczeniu
Odpowiedz
#24
Dziękujemy:)
Odpowiedz
#25
Veronaprano.... dzialamy.
Moze znajdziemy rozwiazanie. Dzwonilam do urzedu rejestracji produktow leczniczych i wiem co zrobic. Do niedzieli dam znac
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#26
Jesteś mega ! Powiem szczerze nie wpadłam na to żeby do nich dzwonić dzięki serdeczne naprawdę ! Czekam na dalsze instrukcje :)
Odpowiedz
#27
Już rozmawialam z whw. Sprawdzaja czy dostaniemy potrzebne dokumenty :)
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#28
Dziękuję :-) czekam w takim razie :-)
Odpowiedz
#29
hej, obiecałam dziś wiadomosci

czy to ty się kontaktujesz cały czas z whw w tej sprawie? bo dziś z nimi rozmawiałam i nie wiem czy nie mówiłyśmy o tej samej osobie
jeśli tak to jest propozycyja ale dziewczyny ci to napiszą mailem ok?
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#30
tak wysyłałam im również pismo z UC, dostałam dzisiaj maila od nich z propozycja rozumiem, że to co zaproponowały jest najlepszym i jedynym rozwiązaniem? Nie kolejne pismo tylko od razu z grubej rury, że tak to ujmę :)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości