Klauzula sumienia
#51
Dobrze napisane kilka słów w temacie tej tragedii, bo chyba inaczej tego nazwać nie można :(

http://foch.pl/foch/1,132036,16271718,Znow_glowne_role_graja_mezczyzni.html#BoxSlotIIMT
Odpowiedz
#52
Bardzo dobry tekst.
Totalny szok po przeczytaniu i wewnętrzny bunt
dlaczego w naszym cywilizowanym kraju dochodzi do takich rzeczy
czy tylko w imię Boga działają ci lekarze. Mi się wydaje ze tu chodzi jeszcze o coś więcej. To rodzaj manifestacji chyba tego ze chazan i jemu podobni mogą być bogami
decydować o losach kobiet i dzieci.
niech ich piekło pochłonie jeśli istnieje.
Odpowiedz
#53
Wczoraj w telewizji widzialam zajawke wsparcia dla chazana przed szpitalem , wiek rozny kobiet z kwiatami , krzyzykami w reku no i jedna z wielkim obrazem papieza polaka , kurna co to jest ??? Modlic sie do kosciola a tu jest szpital kuzwa mac
Odpowiedz
#54
Ona, to Szpital Świętej Rodziny :p
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
#55
na facebooku jest akcja zbierania kasy dla Chazana tych 70 tys... puknijsie
Odpowiedz
#56
O zesz kuzwa , no i jak tu rece nie opadna , to on ma beknąć za swoje czyny , siedzi pewnie teraz w fotelu i rece zaciera ze postawil na swoim , nic sie nie zmieni , dalej bedzie krzywdzil dziewczyny i dzieci , ciemnota w tym naszym kraju ze plakac sie chce . Teraz dopiero sie rozbryka w swojej klauzuli , nie dosc ze tylko 70 tysi i to dla szpitala a nie dla niego to jeszcze takie poparcie ze zbiorka kasy , no nie moge kuzwa ,
Odpowiedz
#57
O ja pier...e!
No ale lepiej niech pieniądze od innych betonów dostanie, niż szpital ma z budrzetu ciągnąc.
Odpowiedz
#58
tez o tym pomyslałam isaf. jedyny plus tego.
a to artykuł http://gosc.pl/doc/2075573.Kare-zaplacmy-wspolnie
Odpowiedz
#59
Jaka szkoda nie zbiorą tych pieniędzy w celu pomocy nie pełnosprawnym dzieciom które przez tego debila żyją, i na pewno wymagają kosztownego leczenia.
Odpowiedz
#60
Normalnie nie mogę tego czytać. Gdzie my żyjemy.. Nie dziwie się ze Bratkowska w przypływie złości publicznie powiedziała ze jest w ciąży i usunie to dziecko czy to się komuś podoba, czy nie. Sama bym tak zrobila!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości