Pytam bo niewiem
#11
To czysty akt Paniki tak działa na mnie bo mam problem jeszcze.Ze mieszkam z treściami i gdy krzykne choć głośniej na moje dzieci to zaraz mówi mi że zgłosi mnie na policję. Nie mam już sił i ze odbierze mi dzieci.Niemam gdzie pójść.A w banku niema szans na kredyt...Bo chlopchłop pracuje sam za najniższa płace.
Odpowiedz
#12
Mija tyle dziewczyn wykonywało akcję i żadna nie siedzi zamiast się zadręczać poczytaj akcję na forum nikogo nie ścigała policja z tego tytułu .Ja sama jestem już po 2 a jak widzisz piszę do Ciebie i raczej nie z celi :P Także głowa do góry myśl pozytywnie będzie dobrze - musi być
Odpowiedz
#13
Ok panika nic nieda muszę się wziąść w garść .bunia 258.po 2 akcjach?
Odpowiedz
#14
Mija, ale ty jesteś przed aborcją ? bo trochę się zgubiłam, w innym wątku pisałaś, że szukasz miejsca gdzie można wykonać sterylizację ?
Odpowiedz
#15
Jestem po. I owszem szukam miejsca do sterylizacji ze względów zdrowotnych Nie mogę brać środków antykoncepcyjnych.
Odpowiedz
#16
Rozumiem że nie możesz przyjmować hormonów, tak ? A myślałas o zwykłej spirali?
Odpowiedz
#17
Tak myślałam lekarz zakłada na NFZ ale kiedy się ustawiam to mam okres opóźniony i muszę czekać.I nie daje się ustawić. Albo przyjdzie za szybko albo za ,późno i tak przesowam wizytę.i mam mieć założona levorset.cena jej 350 zł jest to wkładka hormonalną na 5 lat
Odpowiedz
#18
I to jest chyba najtańsze rozwiązanie.Bo to nowy lekarz który w końcu zakłada kobietom w naszym rejonie na NFZ reszta to nie chce twierdzą że niema na NFZ bo chcą zarobić.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości