Przesłuchanie
#61
To niefajnie z ich strony
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#62
Niech sobie to panstwo wsadzi w ....
Odpowiedz
#63
niech sobie te baby z urzędu łykają Twoje tabletki ;D
Odpowiedz
#64
Może któraś była w potrzebie :)
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#65
Cześć dziewczyny,
Mam nadzieje, że któraś mi udzieli odpowiedzi.
Wczoraj dostałam telefon, że do czasu kiedy nie wyśle wypełnionych dokumentów do UC przesyłka zostanie wstrzymana.
Widziałam w innych wątkach, że dziewczyny pisały do urzędu celnego.
WoW odpowiedziało mi żebym nie wysyłała dokumentów i że przekazujemy informację do konsultantki. Nie wiem co robić.
Boje się, że tabletki wrócą. Zastanawiam się czy nie zamówić nowych ze strony WHW tabletek.
Nie wiem jaki jest najbezpieczniejsza forma wysyłki.....
Pomóżcie :(
Odpowiedz
#66
Ja kiedyś wysłałam pismo do US i to nic nie dało. Skoro WOW napisało aby nic nie wysyłać to nie wysyłać. WOW powinni nadać Ci nową przesyłkę, ale na pewno Ci o tym napiszą w mailu. Jeśli chcesz szybko dostać to najlepiej nierejestrowana z WHW.
Odpowiedz
#67
Dzięki za odpowiedz :) kardag1975 czyli nie dostałaś swojej przesyłki??
Odpowiedz
#68
Już nigdy jej nie dostałam, długa historia, już i tak są przeterminowane :-D. WOW wysłały mi drugą paczkę do innego ( bezpiecznego ) województwa , a oprócz tego zamówiłam nierejestrowana z WHW ( max 14 dni, ale zazwyczaj dochodzą dużo szybciej ) Doszły obie w tym samym dniu
Odpowiedz
#69
W takim razie poczekam jeszcze dzień lub dwa. Jeśli WOW nie odpisze, zamówię kolejne z WHW przesyłką nierejestrowaną :)
Odpowiedz
#70
Odpiszą Tobie. Na pewno.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości