Przesłuchanie
#21
Czyli po prostu czekać?
Odpowiedz
#22
Tak
Odpowiedz
#23
Jesli masz sile to mozesz sie odwolywac. Masz 7 dni na wyslanie odwolania liczac od dnia otrzymania pisma.
Jak cos to mamy swietna prawniczke w gdansku.
Gdyby ktokolwiek zarzuty postawil to tylko podpisujesz pelnomocnicywo i sama juz nigdzie nie chodzisz. Ona wszystko zalatwia
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#24
Bo jak to czytam to sama się teraz boje już się nie nakręcam tym wszystkim ... tez zamawiałam zestawy z różnych stron !
Odpowiedz
#25
To przychodzi listem poleconym czy jakim ? Na adres zameldowania rozumiem ?
Odpowiedz
#26
Sara, ale jakie zestawy i z jakich stron? Wątek dotyczy zestawu z wow zatrzymanego w uc w Pruszczu gdańskim i zarzutów zamiaru wprowadzenia do obrotu. Czy twoja jakakolwiek przesyłka została zatrzymana w jakimkolwiek UC?
Odpowiedz
#27
(01-02-2018, 00:58)wrannasz napisał(a): Sara, ale jakie zestawy i z jakich stron? Wątek dotyczy zestawu z wow zatrzymanego w uc w Pruszczu gdańskim i  zarzutów zamiaru wprowadzenia do obrotu. Czy twoja jakakolwiek przesyłka została zatrzymana w jakimkolwiek UC?
Już mam coś z głowa chyba ...
Odpowiedz
#28
Rany, ja już wariuje. Co przyjdzie awizo, to już mam wrażenie, że idę siedzieć... Wiem, że z prawnego punktu widzenia to niemożliwe, ale jak przypomnę sobie te Panią policjant...  wnerw
Odpowiedz
#29
No to co z ta pania policjant? Ladna chociaz byla? ;)
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#30
Czy mamy jakieś informację jak skończyły się te sprawy? Dostałam parę porad, żeby nie upominać się o przesyłkę z uc, ale to chyba jednak nie działa.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości