Przesłuchanie
#11
To ty ja postrasz, że doskonale znasz prawo i nie zrobiłaś nic nielegalnego. Albo zażądaj pokazania palcem w prawie, gdzie złamałas prawo.
Odpowiedz
#12
Dostałam powiadomienie, że prokurator przejął dowód.
Odpowiedz
#13
Dowód na co?
Odpowiedz
#14
Coś takiego.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#15
Czyli to co zwykle. Chcą ci postawić zarzut wprowadzenia do obrotu tych tabletek, co rzeczywiście jest karalne. Natomiast ty mówisz, że nie chciałaś sprzedawać tych tabletek, zamówiłaś je na własny użytek i sama chciałaś użyć, nikt o niczym nie wiedział i koniec. Po czym umarzają postępowanie i koniec.
Odpowiedz
#16
Asiula, spokojnie, nie Ty pierwsza i ostatnia idziesz na takie przesluchanie. Nikt Ci nic nie moze zrobic, tak jak pisze Wrannasz.

Odpowiedz
#17
Hahahha co to za inspektor farmaceutyczny, ktory pisze w oficjalnym dokumencie, ze misoprostol nie figuruje jako zarejestrowany w wykazie substancji dopuszczonych do obrotu.... Powiedz im, ze misoprosto jest w obrocie na terenie naszego kraju w dwoch preparatach i normalnie mozna go kupic w aptece. Jak beda pytali jakie to preparaty to powiedz im zeby sie zwrocili do tego wspanialego Inspektora to moze go olsni...
Odpowiedz
#18
Masz rację, isaf.. nawet nie doczytałam tej bzdury... Tak to jest z Pruszczem gdańskim, oni po prostu piszą własne prawo..
Odpowiedz
#19
A ja mam się w jakikolwiek sposób odwoływać od decyzji tego inspektora? Czy samo się wyjaśni?
Odpowiedz
#20
Odwoływać się możesz, ale to walka z wiatrakami
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości