Dzień po owulacji
#21
Od organizacji dostalam pisalam wczesniej i zapobiegawczo zapisalam sie na jutro rano do internista bo nie znalazlam ginekologa. I po rozmowie z farmaceutyczka ta uspokajla mi ze jak rano zamówiłam elleona to mam czekac na sms a i moge isc do internisty i uzyskac polska receptę. Strasznie sie.denerwuje. bo w sumie chce ukryc fakt pRZed mezem. Bo wiem ze zrobił by awanturę.
Odpowiedz
#22
No to dobrze. Tylko pamiętaj, ze na przyjęcie pigułki "po" masz 72 h od stosunku.
Ku...a a maż nie brał udziału???
Moj sam jeździł do naszego ginekologa po receptę...
Odpowiedz
#23
Wczoraj doszlo . Ja mu powiedzialam ze mozemy. Dzis oświecilo mnie , ze chyba byl to.dzien lub dzien po....nawet juz mu nie mowilam.... wiec jak z doz dostane rano info ze moge odebrac to już nawet po wizycie.lekarskiej bede . Nawet nie wiecie jak sie trzese bo.teraz nie ufam czy przypadkiem nie dojdzie do niespodzianki
Odpowiedz
#24
Ja z mezem jestem na etapie ze jednak mysle o trójce swoich dzieci a tym bardziej kolejne ciaze moga u mnie byc bliźniacze dwa lata temu najprawdopodobniej bliźniaki usunąłam
Odpowiedz
#25
Nikt w internista mi nie wypisze . Klauzule sumienia ..wygadalam sie mamie i położnej co byla rejestracji .jak do poludnia nie znajde to polozna mi pomoze spr
Odpowiedz
#26
Brzydko kulturanie powiedzialam do internista ze to chore. Jednak albo jak nic. Będę swiadoma ze chyba zestaw bede zamawiac .... po4 stycznia
Odpowiedz
#27
Mam nadzieje ze mam głupie szczescie jak nie jestem nastawiona na zamawianie po 4stycznia. Moja matka spróbuje i jedna osoba. Jak nie to wieczorem informuje męża. Moze niepotrzebnie panikuje . Ale jedno wiem teraz mam jazdę dosłownie w glow ie po tamtym razie strasznie odchorowalam ta aborcje ze na lekach sie skońcZyło
Odpowiedz
#28
Poprawka mama mi zalatwi artrocect . Bo ma problemy ze stawami a druga osoba nie daje reki ale da mi znać czy da.rade.
Odpowiedz
#29
Hej Mart88,

spróbuj może z lekarzekobietom. Nie korzystałam, ale jeśli masz problem z dostaniem pigułki to bym napisała na Twoim miejscu, bo czas ucieka.

Tutaj link do strony:
http://lekarzekobietom.pl/
Zaakceptuj to czego nie możesz zmienić... Zmień to czego nie możesz zaakceptować...

Odpowiedz
#30
To przeciez Ci pisałam, ze internista nie wypisze Ci recepty na tabletkę "po"
Najpierw radziłabym Ci potwierdzić ciążę, a potem próbować z art.

Ps.Sory piszesz tak nieskładnie, ze trzeba sie domyślać o co chodzi
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości