Tabletki anty astha
#1
Dziewczyny moje kochane prosze wytłumaczcie mi jak to jest z tabletkami anty dostałam takie ASTHA ale w necie nic nieoge znaleźć . Po jakim czasie mogę jestem już zabezpieczona
Odpowiedz
#2
a nie ma tych informacji w ulotce ?
Odpowiedz
#3
Noo niby pisze ale w internecie nie mogę za dużo znaleźć na temat tych tabletek
Odpowiedz
#4
https://baza-lekow.com.pl/astha/
Odpowiedz
#5
Nie wiem czy dobrze rozumiem czyli teraz czekam na okres mam go dostac 13 i od tego dnia zaczynam brać tabletki przez 21 dnii potem robię przerwę 7 dni i znowu zaczynam brać tabletki ale pytanie od kiedy jestem zabezpieczona?
Odpowiedz
#6
Przepraszam że tak mecze ale byłem u lekarza i nie zapytałam o najważniejsze rzeczy nie wiem to chyba stres
Odpowiedz
#7
Dla pewności zabezpieczaj się dodatkowo 7 dni od rozpoczecia opakowania ,ogolnie moj gin twierdzil ,ze tabletki anty ogolnie kazde zabezpieczaja od pierwszej tabletki
Czasami cały Twój świat musi runąć , zanim zorientujesz się co masz i czego nie chcesz.                                         
Odpowiedz
#8
Tak właśnie myślałam ale wolę się was zapytać wy jesteście bardziej doświadczone w tym temacie
Odpowiedz
#9
Moja Skarbnico wiedzy ??? biorę już te tabletki siedem dni zgodnie z tym jak mi przepisał lekarz od pierwszego dnia okresu i tu pytanie bo okres nie ma zamiaru mi się skończyć czy jest to normalne???i jeszcze moje wahania nastroju raz jest super a zachwile czepiam się o go.na płacze krzyczę i wg ??
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości