Bardzo ważne
#11
Emi, ty zdaje się, czekasz na przesyłkę nierejestrowaną, prawda? Więc nie masz się o co obawiać, bo ona idzie do ciebie w inny sposób i prędzej czy później dotrze :)
Odpowiedz
#12
Wiem ale również czeka na ta rejestrowana Trzeba się lepiej zabezpieczać.Wiem że będzie ciężko ale myślę że sobie poradzę.
Odpowiedz
#13
Jasne ze sobie poradzisz. Nie ma innej opcji:)
Zaakceptuj to czego nie możesz zmienić... Zmień to czego nie możesz zaakceptować...

Odpowiedz
#14
Moje woj.to najgorsze bo warmińsko mazurskie tu nawet zwykle listy giną a jak wyczaja ze coś jest to kradną
Odpowiedz
#15
Gdzieś mi mignęła w komentarzach na Fb informacja, że w Warszawie na poczcie były ostatnio zwolnienia i mają braki. Ale nie wiem, ile w tym prawdy. To byłoby w każdym razie jakieś wyjaśnienie tego, dlaczego paczki stoją. Parę razy trafiłam też w komentarzach na informację, ze różne inne przesyłki, na które ludzie czekają, miały poważne obsunięcie w czasie, co wydawałoby się może potwierdzać informację o zwolnieniach.
W to, że Urząd Celny zatrzymuje przesyłki niespecjalnie chce mi się wierzyć (a taki był oficjalny komunikat Poczty Polskiej, jeśli dobrze pamiętam). Bo chyba informacja o tym, ze przesyłka została zatrzymana w UC, musiałaby sie pojawić na śledzeniu, prawda? Czy się mylę?
Odpowiedz
#16
osobiście bardzo dużo zamawiam z aliexpress i nie wiedze obsunieć czasowych na tych przesyłkach

dostaję je regularnie tak jak zamawiam
dokładnie o to chodzi, że oni jej nie rejestrują jako odebrane w polsce a w takiej sytuacji można powiedzieć cokolwiek a wina będzie na pewno nie ich bo przecież paczki nie dotarły
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#17
Ja mogę udostępnić nr przesyłki. Ale przecież oni ich nie wprowadzili w system, więc wątpliwe żeby to pomogło. Przecież oficjalnie wcale do Polski nie dotarły, i idzie się domyśleć ze takie będzie tłumaczenie. Okropnie się boję ze paczka nie dojdzie, ojciec dziecka ciągle straszy, dziś przy mojej córce powiedział że mam tydzień na usunięcie, inaczej spali mi dom. A oni sobie postanowili zrobić psikusa i k**wa schować przesyłki...
Odpowiedz
#18
ja też mogę przesłać numer paczki, która przepdła...
Odpowiedz
#19
Ja również mogę podać numer.
Odpowiedz
#20
Tez mogę podać, jedna od miesiąca stoi, druga niedawno nadana.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości