Pytanie.
#1
Niestety dziś mnie i mojemu chlopakowi pekła prezerwatywa, zorientowaliśmy sie jak juz było po wszystkim.. Do tego obawiam sie,a własciwie jestem pewna ze właśnie mam dni płodne.. Dzisiaj nie było szans już załatwic tabletki "po", jutro-może jakimś cudem zdobede jakos recepte i pieniadze, ale wątpie (bardziej co do tego drugiego..). Boje sie bardzo dziewczyny.. Ale moje pytanie brzmi tez, czy jesli udałoby mi sie jakims sposobem wziac ta tabletke jeszcze jutro, to jaka bedzie jej skutecznosc?
Odpowiedz
#2
Jak sama nazwa wskazuje 72 h wiec trzeba najpozniej wziasc do 72 h. Reszta wola nieba :) zadziala albo nie
Odpowiedz
#3
no tak, ale wiadomo, ze im pozniej, tym gorzej...
Odpowiedz
#4
Własciwie pierwszy lepszy ginekolog wypisze Ci recepte. Powiesz o co chodzi, zrobi badanie czy aby resztki gumki nie zostały i idziesz do apteki. Najszybciej ginek prywatny ale i państwowo miedzy pacjentkami da sie wcisnac po recepte. Powodzenia buzki
Odpowiedz
#5
Witaj weronika

zanim zaczniemy o skuteczności napisz nam kiedy miałas ostatni okres i jak długie cykle masz
łatwiej będzie oszacowac dni płodne i owulację

Czy prezerwatywa pękła przed wytryskiem czy w trakcie?
Odpowiedz
#6
Okres ostatni miałam 25.11., cykle różne - raz 30,31, raz nawet 33 dni.
Wydaje mi sie, ze pekła w trakcie, bo cos tam na tych "dobrych' sciankach zostało.

Załatwienie recepty nie byłoby żadnym problemem, "mój" ginekolog jest bardzo w porządku. Jednak niestety, nie udało mi sie skombinowac pieniedzy. Mój chłopak pracuje, lecz jego mama jest chora, pare dni temu oddał jej wszystkie pieniadze. Nastepne dopiero w styczniu.

Zaczynam sie liczyc z tym, ze nie zajscie w ciaze byłoby cudem.

/ czy torbiel powstała z pecherzyka Graafa oznacza, ze komórka jajowa nie uwalnia sie i nie da sie zajsc w ciaze?
Odpowiedz
#7
No to w takim razie czekamy na wiadomosci od Ciebie w razie w zestaw. No nic innego nie pozostanie jak czekac bo jak kupisz tabsy bez kasy
Odpowiedz
#8
To mnie jedynie pociesza, że w razie ciązy już wiem, czym jest WoW.. aczkolwiek wbiła mi sie w pamiec akcja jakiejs dziewczyny, ktorej niedawno sie nie udało. Ale staram sie nie panikowac.
Odpowiedz
#9
dziewczynie w końcu sie udało, bez paniki

co to znaczy że pękła w trakcie? w trakcie czego? wytrysku? stosunku? i co masz na mysli mówiąc "dobre" ścianki?
albo ja jakas nie kumata jestem albo piszesz do okoła
Odpowiedz
#10
kurcze, nie da sie tak tego obrazowo wytłumaczyc. ona pekła tak jakby z jednej strony z boku,niewielka dziurka. z drugiej strony była widoczna sperma,a bardziej jej slady, ale wiekszosc niestety sie wylała.
w trakcie wytrysku czy stosunku - nie wiem. chlopak to sie nawet nie zorientował, dopiero po chwili,jak juz było po wszystkim, gdy wybuchłam płaczem..
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości