kubeczek menstruacyjny
#11
Może jeszcze się przekonasz do tego kubeczka :) ja sama się zastanawiam nad kupnem odkąd obejrzałam o nich filmik na youtubie :P może jak mi okres wróci po akcji to wypróbuję  :lol:
Odpowiedz
#12
Jeśli chodzi o wyciąganie, to faktycznie czasem siedzi dziad mocno, ale jest na sposób - trzeba się rozluźnić i trochę przeć na zmianę. Ja do tego wypuszczam przy tym powietrze. Porodowych doświadczeń nie mam, ale na kubeczek na ten patent działa
Odpowiedz
#13
Tez mysle wypróbować :) warto brać w rossmanie?
Odpowiedz
#14
Ja mam z Rossmanna :) Nie lubię czekać ;) Nie miałam oryginalnego Lady Cup, więc nie mam porównania, ale ten Rossmanowski mi się sprawdza. Ma takie kółeczko pomocne przy wyciąganiu:)
Zaakceptuj to czego nie możesz zmienić... Zmień to czego nie możesz zaakceptować...

Odpowiedz
#15
I chyba cena niższa prawda?
Odpowiedz
#16
Tak, około 70zł a Lady Cup chyba okolo 100zł więc zawsze na jakieś winko zostanie:)
Zaakceptuj to czego nie możesz zmienić... Zmień to czego nie możesz zaakceptować...

Odpowiedz
#17
Hejka :)

Orientujecie się, czy takie kubeczki są jeszcze dostępne w rossmanie?
I może któraś z Was wie jal wygląda kwestia stosunku z takim zamontowanym kubeczkiem ?
 ~~~~~~~~~
Siła jest kobietą! 
Odpowiedz
#18
w rossmanie sa
nie da sie "stosunkowac" z kubeczkiem, on wypełnia całą pochwę
penis mogły go wepchnąć do połowy pochwy i cięzko byłoby go wyjąć i wszystko by sie rozlało
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#19
Nigdy nie stosowałam.
Może warto spróbować.
Odpowiedz
#20
używam od tamtego czasu o rany to już rok

Mam obfite okresy, trzy dni takie że sie leje po nogach, podpaski tampony przeciekają
kubek ratuje życie, zwłaszcza w nocy

mam czystą bieliznę i pościel :D
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości