Spirala miedziana a NFZ - gdzie zakładają, a gdzie odmawiają
#71
a jak inaczej chcesz zawalczyc??
weź to pismo co masz z NFZ i niech się wypowie na piśmie albo napisze w karcie dlaczego ci odmawia

przecież w przychodniach są gabinety zabiegowe, septyczne, niech nie ściemnia
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#72
tak zrobię - pisma nie mam bo ja pytałam tylko na stronie, ale spróbuje to jakoś wydrukować- najwyżej więcej mnie na oczy nie zobaczy
Odpowiedz
#73
Mi spirale normalnie na fotlu zakladal polozna tylko narzedzia przygotowala
Pewnie Wrania jak Ci odmowi to niech na pismie da odmowe
Odpowiedz
#74
Mi już nie chodzi o to żeby mi założyć z łaską. Mam go gdzieś. Złoże skargę do NFZ.i tyle. Więcej nie.zdziałam. Jedyne co mnie przybiło to to że w największych wrocławskich przychodniach tego nie robią. I chyba mogę się ze spirala pożegnać bo nie stać mnie na wywalenie na raz 400 zł w tej chwili:(
Odpowiedz
#75
No to mnie zmartwilyscie :( rozwazalam spirale jako metode antykoncepcyjna dla mnie i wlasciwie juz sie zdecydowalam, ze zaloze w drugim cyklu po akcji, a okazuje sie ze takie problemy nam robia... nie ukrywam ze wlasnie ze wzgledu na kwestie finansowa bardzo zalezalo mi na tym zeby zrobic to na NFZ. Ehhh dzisiaj dostalam okresu, ale jutro umowie sie do gina, bo tez trzeba czekac tydzien a nawet dwa na wizyte... dam znac jak to jest u mnie w miescie- w Lublinie podzwonie po przychodniach i zdam relacje.
Odpowiedz
#76
Gdzieś te spirale na.pewno zakładają. Nie poddawaj się tak jak.my:)
P.S. Mój Paweł nie widzi.problemu w tym żebym założyła sobie tą za 200 zl co.pisałam parę wątków wyżej. Nie rozumie że to chodzi o fakt wyłudzania pieniędzy za usługi refundowane.
Odpowiedz
#77
Rozumiem :) tylko czasem mam tak, ze mnie to przytlacza, ze wszedzie idzie wszystko pod gorke i trzeba sie nachodzic i naprosic :) pewnie jak nie znajde opcji z refundacja to odloze pieniadze i zaplace coz poradzic :)
Odpowiedz
#78
Wrannasz tak sobie wczoraj pomyślałam. A jak zażądasz pisma i on napisze Ci że odmówił z przyczyn religijnych? ( klauzula " wierze w zarodki")Mimo tego że rozmowa była inna...albo że przyczyną jest twój stan zdrowia...nic mu nie zrobisz.
Odpowiedz
#79
No jak nic nie moze tak napisac jest lekarzem pracuje w przychodni nie moze dzialac na zasadach religii.
Tym bardziej bedzie podstawa do wyrzucnia govz pracy...mysli

Hmmm njlepiej wlaczyc dyktafon w telefonie
Odpowiedz
#80
Może jak najbardziej. Powołać się na klauzulę sumienia. Tylko.wtedy ma obowiązek wskazać lekarza który takowego sumienia nie posiada i zakłada spiralę.
Z dyktafonem to rzeczywiście nie jest taka prosta sprawa. Nie można nikogo nagrywać bez jego zgody.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości