Spirala miedziana a NFZ - gdzie zakładają, a gdzie odmawiają
#61
Obdzwoniłam trochę wrocławskich przychodni i sytuacja wydaje się być patowa. Chyba nigdzie nie założymy tej spirali wraniu :(
Ziemowita-nie
Dokerska-nie
Gliniana 40-nie
Legnicka61-nie
Sienkiewicza 58-nie
Bulwar Ikara-nie
Pabianicka-nie
Kamiennogórska-nie
Wejherowska-nie
Krynicka-nie
Ścinawska -tak ale z ich spiralą która kosztuje 200zł
Dobrzyńska (jak już wiemy)-nie
Ulanowskiego-nie ( ale mam zadzwonić za chwilę to położna dowie się u źródła)/ nie. Nie zakładają../

Porażka. Nie wiem co mam robić:(
Odpowiedz
#62
No i prosze Cie, jak to sie ma do tej odpowiedzi, ze w kazdej przychodni zalozysz.....
Odpowiedz
#63
Jedna pani powiedziała że to nie jest refundowane, a na moją odpowiedź ze owszem jest powiedziała cyt" a, to nie wiem"
Odpowiedz
#64
Moz by tak zadzwonic do tego funduszu zdrowia?
Odpowiedz
#65
Dzwoniłam do NFZ. Kazali kontaktować się z działem skarg i wniosków ale od 30 min nikt tam nie odbiera. chyba porzucam temat na dziś:( Jestem smutna, załamana, zrezygnowana i nie wiem co robić:(

Napisałam jeszcze do Federy ooo.

Po telefonie do NFZ. Mam napisać skargę na doktora Kurczowego i szukać dalej.
Nie da się nic zrobić z przychodniami które odmówiły mi telefonicznie, bo muszę najpierw umówić się na wizytę a potem dochodzić swoich praw jeżeli mi odmówili.
Odpowiedz
#66
nie widziałam wcześniej twojego dopiska tutaj ... co to znaczy umówić się na wizytę a potem dochodzić swoich praw ?

przecież dokładnie to zrobiłaś - a ja zrobię to jutro - umówiłyśmy się na wizytę do jednej z wrocławskich przychodni a potem w tejże przychodni, podczas wizyty na NFZ odmówiono założenia spirali, w żenujący sposób zasłaniając się warunkami bezradny , i poinformowano nas , że za jedyne 400 zł gabinet w jednej chwili cudownie się doposaży (choć w moim mniemaniu niczego mu nie brakowało), wysterylizuje a szanowny pan dr dozna olśnienia i nauczy się zakładać spirale !
Odpowiedz
#67
Dziewczyny kasa, kasa i jeszcze raz kasa! Tylko to się liczy. Po co taki doktorek ma zakładać za darmo, jeśli może zarobić na tym parę stów. Musiałybyście trafić na takiego lekarza z prawdziwego zdarzenia, z powołania a nie dla kasy.

Macie rację, ja postąpiłabym tak samo.
Odpowiedz
#68
trzeba było wziąc na pismie odmowe założenia spirali

z tą wizytą chodzi o to żeby było udokumentowane że byłas na wizycie, żeby był zapis w karcie twojej

inaczej nie możesz złożyć skargi, bo przeciez nie byłaś u lekarza, i nikt ci niczego nie odmówił
na telefon się nie liczy
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#69
to moze wrannasz weźmie, skoro jutro do niego idzie?
Odpowiedz
#70
taaak - mogę wziąć ? no a jak on mi odmówi, nie napisze? też nie chcę w sumie żeby mi z łaski zakładał , bo jeszcze coś mi uszkodzi w odwecie, wyżyje sie na mnie - ale chce jakoś z tym zadziałać , zawalczyć !!!!!!!!!!!!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości