Spirala miedziana a NFZ - gdzie zakładają, a gdzie odmawiają
#51
Po wizycie w gabinecie który z wrannasz obralysmy sobie za cel w celu założenia spirali jestem wściekła jak nigdy. Pan doktor kurczowy oczywiście ochoczo zaproponował mi założenie wkładki ALE! Za 400 zł zly
Nie widzi problemu w tym by przyjąć mnie w godzinach pracy przychodni, w tym samym gabinecie, choć stwierdził że na NFZ nie zakłada bo nie ma cyt '' warunków i narzedzi'' beczy
Dziewczyny. Jestem załamana. Chyba ku
..wa nigdy tej spirali nie założe beczy
Odpowiedz
#52
Nawet newiem jak to skomentowac..... Akurat mam PMS, wiec jutro pan dr i jego cudowna polozna uslysza ode mnie niezla wiazanke zly a potem pojdzie skarga na konowala !
Odpowiedz
#53
Ja też chcę napisać ale nie wiem jak.
Wiesz już dla czego do niego są takie kolejki...bo w między czasie przyjmuje prywatnie. Od razu po mojej wizycie poleciał do apteki, bo powiedziałam mu że ok - założe za 400 zł. Specjalnie po to by wydał tą kasę zly nie ważne że pod gabinetem czekały dwie ciężarne.
Odpowiedz
#54
Ja go najpierw delikatnie wypytam o warunki w gabinecie za 400 zl, a potem zapytam , jak to te warunki cudownie sie zmieniaja za pieniadze....i wydrukuje sobie moje zapytanie do NFZtu i mu zamacham przed nosem !
Odpowiedz
#55
Nie wiem..ja już się załamałam. Nie wiem co mam robić. czuje się jak idiotka. Wydaje mi sie że pytałam go czy zakłąda na NFZ i powiedział że tak. Ale to że robi to w godzinach pracy gabinetu za pieniadze to juz przegięcie pały. Zmarnowałam tylko miesiąc czasu nie potrzebnie. Jedyne co to cytologię mam bardzo dobrą ale to wiedziałam i bez niego.
Odpowiedz
#56
Mysle tez zeby pojsc do NFZtu, i poprosic o liste gabinetow, ktorym w tym roku przelali te 40 zl za zalozenie......chociaz z drugiej strony moze to jest tak ze gabinet zglasza ze zalozyl spirale na NFZ, dostaje refundacje, a kobieta nieswiadoma, placi kilka stowek do kieszeni lekarza....jesli tak jest to mozna by bylo ujawnic przekrety na ogromna skale mysli
Odpowiedz
#57
Zabrałam się do pisania skargi ale trzeba to wysłać w formie pisemnej.
W formie elektronicznej wymagają podpisu elektronicznego.
Jak myslisz? Cos mu zrobią za to?
Odpowiedz
#58
piszcie skargi, moze chociaz inni w tej branzy sie wystrasza i mniej beda zerowac na kobietach. brak slow...
Odpowiedz
#59
Kurde az szok normalnie ze nie chca zalozyc kurde wydaje sie to byc normalna sprawa a tu zonk no nie wiem jak to nawet skomentowac h....je
Odpowiedz
#60
Wrannasz. Mam znajomą w księgowości na ziemowita.
Zapytam jak to u nich funkcjonuje.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości