Spirala miedziana a NFZ - gdzie zakładają, a gdzie odmawiają
#31
Mirena musi być na receptę - bo to hormony - my debatujemy nad zwykła miedzianką - a to drucik powleczony srebrem albo i nie :)
Odpowiedz
#32
więc to zależy która - miedziana - bez recepty czy mirena - na recepte

ale i tak odbierasz w aptece wiec w razie czego ...
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Odpowiedz
#33
to może ja spytam Pana doktora jutro czy trzeba mieć receptę czy nie?
Odpowiedz
#34
apteki internetowe przesyłają ci do domu, chyba że mają możliwosć odbioru w punkcie
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#35
Obawiam się, że na DOZ-ie można tylko odebrać zamówienie w aptece..
Odpowiedz
#36
Doz czyli dbam o zdrowie to sieć normalnych aptek, które umożliwiają oprócz tradycyjnego zakupu w placówce, zamówienie leków przez neta i odbiór ich po ok 24h w wybranej aptece ich sieci, płatność przy odbiorze, przeważnie wychodzi to taniej, nie sprzedają z wysyłką
Odpowiedz
#37
Po dzisiejszej wizycie, dokładam kolejnego "lekarza" który nie dość że nie umie założyć spirali to nie umie również zrobić usg. sciana
Przynajmniej był bardziej rozmowny niż ten poprzedni. Stwierdził że nie robi tego ponieważ jest to inwazyjne i nie bezpieczne. I pan doktor stwierdził również że cyt '" prezerwatywa jest równie skuteczną metoda antykoncepcyjną co pigułki hormonalne" luz....
Zdzisław Pawełczyk Specjalista ginekolog-połoznik endokrynolog.
przyjmujący w przychodni TRR wrocław. ul.podwale 74/23.
Odpowiedz
#38
Dziewczyny i ja juz tez mam spirale ;p Nova T 380 cu. Zakladalam w okres nic nie bolalo sznurki zostawil 0,5 cm.Mam przyjsc po kolejnej miesiaczce na badanko .:)
Odpowiedz
#39
na romera zakładałaś czy gdzieś w piasecznie?
Odpowiedz
#40
Dawaj adres typa:P
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości